نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Brandis Cinderella با مادرخوانده افسانه ای ویتنی هوستون به دیزنی پلاس می رسند newkerala.com # 22508

[ad_1]

به گزارش ورایتی ، دیزنی روز پنجشنبه (به وقت محلی) اعلام کرد که فیلم موسیقی مورد علاقه در نیمه شب 12 آبان ماه در سرویس پخش جریانی پخش می شود.

اولین پخش جریانی فیلم مدتها در انتظار هواداران و شخص برندی بود که تابستان گذشته ضمن تبلیغ آخرین آلبوم خود B7 ، از پخش کننده خواست تا حقوق این پروژه را به دست بگیرد. وی گفت: “دیزنی می تواند سوار سیندرلا شود و آن را ببرد. این بسیار عالی خواهد بود.” خوب ، آرزوی خود را برآورده در نظر بگیرید.

صبح پنجشنبه هنگامی که این دو نفر در “The View” ABC برای اعلام خبر حضور یافتند ، با گلدبرگ پیوست.

گلدبرگ طعنه زد: “قابل توجه است كه مردم تقاضا دارند سیندرلا تقریباً 24 ساعت آزاد شود. منظور من این است كه آیا شما این احتمال را می دهید؟”

برندی پاسخ داد: “قطعاً ممکن است. من از هواداران قدردانی می کنم. من آنقدر هیجان زده هستم که سیندرلا در دیزنی پلاس خانه دارد و ما می توانیم نسل جدید را جشن بگیریم ، به اشتراک بگذاریم و از آنها الهام بگیریم.”

به گزارش ورایتی ، “سیندرلا” در ابتدا در جریان “دنیای شگفت انگیز دیزنی” ABC در تاریخ 2 نوامبر 1997 اکران شد. بیش از 60 میلیون بیننده در اقتباس تلویزیونی اقتباس داستان زنده که برندی در آن نقش سیندرلا را بازی می کرد و هوستون به عنوان مادرخوانده پری او.

این فیلم که به عنوان یک فیلم کلاسیک فوری مورد استقبال قرار گرفته است ، هم به خاطر جشن تنوع و هم به دلیل ارائه لیست بازیگران در لیست A (شامل اوپی گلدبرگ ، ویکتور گاربر ، برنادت پیترز ، پائولو مونتالبان ، جیسون الکساندر ، وین کاکس و مرحوم ناتالی دسل رید) شناخته شده است. و این فیلم همچنین با آهنگهای اصلی عالی راجرز و همرشتین ، “غیرممکن” ، “در گوشه کوچک من” ، “ده دقیقه قبل” ، “شب شگفت انگیز” و “آیا تو را دوست دارم چون زیبا هستی” شناخته می شود. ؟ ” “

و مطمئناً صدمه ای ندید که دو نفر از محبوب ترین نوازندگان دهه موسیقی آهنگ ها را خواندند. در زمان اکران فیلم ، هوستون پنج بار برنده گرمی و ستاره برنده بادیگارد ، در انتظار بازدم و همسر واعظ بود ، در حالی که برندی شروع به کار بر روی سریال پیشگام Moesha کرد.

همانطور که توسط ورایتی گزارش شد ، این موزیکال که بلافاصله به یکی از علاقه مندان علاقه مندان تبدیل شد ، یک موفقیت مهم نیز بود. در سال 1998 ، او هفت نامزدی Emmy را به دست آورد و برای یک برنامه متنوع یا موسیقی ، جهت هنری را به دست آورد.

رابرت ایسکوف فیلم را براساس فیلمنامه ای از رابرت I. فریدمن کارگردانی کرد. راب مارشال ، که بعداً کارگردانی “شیکاگو” ، “در جنگل” و “مری پاپینز برمی گردد” ، طراح رقص است. هوستون ، دبرا مارتین چیس ، کریگ زادان و نیل مرون تهیه کنندگان اجرایی بودند. کریس مونتان به عنوان تهیه کننده فعالیت می کند ، در حالی که رابین کرافورد تهیه کننده دستیار است.

تهیه کننده دبرا مارتین چیس به ورایتی گفت: “من آنقدر هیجان زده هستم که راجرز و همدرشت سیندرلا سرانجام در دیزنی پلاس در دسترس خواهند بود!” همزمان با برخاستن و راه اندازی سرویس ، پرس و جو از طرفداران این پرسش که چرا این فیلم در برنامه آن قرار نگرفته است ، تحت فشار شبکه های اجتماعی خود قرار گرفتم. “

پس از آنکه برندی دستش را دراز کرد ، مارتین چیس برای حل برخی از مشکلات برجسته حقوق با ونسا موریسون ، رئیس دیزنی پلاس مشورت کرد.

مارتین چیس گفت: “آنقدر پاداش آور است که بیش از 25 سال بعد ، سیندرلا ما هنوز محبوب و محبوب است.”

طبق گفته های ورایتی ، این فیلم به همراه “روح” ، “سیاه است شاه” ، “پلنگ سیاه” و “چهره های پنهان” به مجموعه جشن سیاه داستانهای دیزنی پلاس می پیوندد. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *