نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

BCCI VP راجیف شوکلا newkerala.com # 11293

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: راجیف شوکلا ، نایب رئیس هیئت کریکت هند (BCCI) ، گفت پیروزی در این سری برابر استرالیا ثابت می کند که هند دارای کریکت با استعداد فراوان است. در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه طول کشید ، اما تصور غیرقابل تصور این بود که تیم جوان هند ، که از آسیب دیدگی ویران شده بود ، در تست نهایی با سه ویکت استرالیا را شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

“من می خواهم هند را به خاطر بردن سری مقابل استرالیا تبریک بگویم. پیروزی در استرالیا یک موفقیت قابل توجه است ، بنابراین من می خواهم به تیم تحت هدایت آژینکیا رهانه تبریک بگویم. شوکلا به ANI گفت: “همه آنها عملکرد بسیار خوبی داشتند ، اکنون به نظر می رسد که تیم ما بسیار قدرتمند است. اگر ما بتوانیم استرالیا را در استرالیا شکست دهیم ، این بدان معنی است که تیم بسیار قدرتمند است.”

“ما اطمینان داریم که در هر سری پیروز خواهیم شد ، تیم قدرتمند است ، بازیکنان زیادی داریم که در این مجموعه شرکت کرده اند ، این ثابت می کند که استعداد زیادی داریم. چکش شوبمن از 91 واقعا قابل توجه است. ما بدون ویرات کولی پیروز شدیم ، فقط وی افزود: “تصور كنید اگر ویرات در آنجا باشد چگونه خواهد بود. وقتی بازیكنان بزرگتر مصدوم می شوند دیدن تیم بسیار خوب است.”

سید کرمانی دروازه بان اسبق هند نیز از عملکرد تیم هندی استقبال کرد و گفت تیم هدایت شده رهانه بر هر آنچه جلوی آنها پرتاب می شود غلبه کرده است.

“من فکر می کنم این جذاب ترین پیروزی برای هند بود ، بازیکنان جوان جای بازیکنانی را گرفتند که مصدوم بودند ، من فکر می کنم آنها کار بزرگی انجام دادند. عالی است ، برای آنها یک کلاه است. ظاهراً عملکرد فوق العاده ای بود. سورتمه ای که پشت آن پین بود نشانه خوبی نبود ، بازیکنانی مانند اسمیت و پین باید از جلو هدایت می کردند ، کلاه های من در آجینکیا رهانه و تیمش متوقف می شدند. کرمانی به ANI گفت: “او اکنون در حال کسب تجربه زیادی در مورد چگونگی پیروزی در مسابقات برای این کشور است. من مطمئن هستم که هر بازیکن هندی به توانایی های خود اعتقاد داشت.”

پانت و شوبمن گیل 89 و 91 شوت بازی کردند ، در حالی که هند یک پیروزی سه بر صفر مقابل استرالیا ثبت کرد.

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد.

آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

پیروزی در این سری برابر استرالیا ثابت می کند که ما به وفور استعداد داریم: BCCI VP Rajeev Shukla

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *