نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

BCCI پس از برنده شدن در مجموعه شماره 11328 newkerala.com ، 5 جایزه روپیه برای تیم هند اعلام می کند

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: هیئت کریکت هند (BCCI) روز سه شنبه پاداش 5 کروری برای تیم هند پس از پیروزی سه آخر هفته خود مقابل استرالیا در چهارمین آزمایش گبا ، که به آنها کمک کرد سری 2-1 Border-Gavaskar را مهر و موم کنند ، اعلام کرد.
رئیس هیئت کریکت هند (BCCI) سوراو گانگولی و وزیر امور خارجه جی شاه پس از مسابقه این موضوع را در توییت ها اعلام کردند.

“فقط یک پیروزی چشمگیر … رفتن به استرالیا و برنده شدن در یک سری تست از این طریق … برای همیشه در تاریخ کریکت هند به یادگار خواهد ماند .. Bcci 5 پاداش CR برای تیم اعلام کرد .. ارزش این برد بیش از هر رقمی است … آفرین برای همه اعضای تور … “گانگولی در توییت خود گفت.

روز سه شنبه ، این کشور با هدایت آژینکیا رهانه 328 پیست را دنبال کرد ، سومین هدفی که آنها در تاریخ آزمایش از زمان تبدیل شدن به اولین تیم ضرب و شتم استرالیا در گبا در بیش از 32 سال دنبال کرده اند. “شاه در توئیت خود گفت:”BCCI 5 کرور INR را به عنوان پاداش تیمی اعلام کرده است. این لحظات ویژه ای برای کریکت در هند است. نمایش برجسته شخصیت و مهارت #TeamIndia #AUSvIND #Gabba. ”

استرالیا در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با توپ صورتی در هند بازی می کرد ، برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شد. با این حال ، کشور تحت هدایت رهانه بازگشت خیره کننده ای به ملبورن داشت و در مسابقات Boxing Day Test با هشت ویکت پیروز شد. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

BCCI پس از برنده شدن در سری 5 پاداش روپیه برای تیم هند اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *