نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

BCCI پس از برنده شدن در مجموعه شماره 11328 newkerala.com ، 5 جایزه روپیه برای تیم هند اعلام می کندبریزبن ، 19 ژانویه: هیئت کریکت هند (BCCI) روز سه شنبه پاداش 5 کروری برای تیم هند پس از پیروزی سه آخر هفته خود مقابل استرالیا در چهارمین آزمایش گبا ، که به آنها کمک کرد سری 2-1 Border-Gavaskar را مهر و موم کنند ، اعلام کرد.
رئیس هیئت کریکت هند (BCCI) سوراو گانگولی و وزیر امور خارجه جی شاه پس از مسابقه این موضوع را در توییت ها اعلام کردند.

“فقط یک پیروزی چشمگیر … رفتن به استرالیا و برنده شدن در یک سری تست از این طریق … برای همیشه در تاریخ کریکت هند به یادگار خواهد ماند .. Bcci 5 پاداش CR برای تیم اعلام کرد .. ارزش این برد بیش از هر رقمی است … آفرین برای همه اعضای تور … “گانگولی در توییت خود گفت.

روز سه شنبه ، این کشور با هدایت آژینکیا رهانه 328 پیست را دنبال کرد ، سومین هدفی که آنها در تاریخ آزمایش از زمان تبدیل شدن به اولین تیم ضرب و شتم استرالیا در گبا در بیش از 32 سال دنبال کرده اند. “شاه در توئیت خود گفت:”BCCI 5 کرور INR را به عنوان پاداش تیمی اعلام کرده است. این لحظات ویژه ای برای کریکت در هند است. نمایش برجسته شخصیت و مهارت #TeamIndia #AUSvIND #Gabba. ”

استرالیا در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با توپ صورتی در هند بازی می کرد ، برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شد. با این حال ، کشور تحت هدایت رهانه بازگشت خیره کننده ای به ملبورن داشت و در مسابقات Boxing Day Test با هشت ویکت پیروز شد. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

BCCI پس از برنده شدن در سری 5 پاداش روپیه برای تیم هند اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *