نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Azharuddin newkerala.com # 11248 می گوید ، من مطمئن نیستم که آیا از بازی T10 لذت می برم

[ad_1]


ابوظبی ، 19 ژانویه: محمد آذرالدین کاپیتان سابق هند آماده است تا در فصل آینده مسابقات ابوظبی T10 ، از 28 ژانویه در ورزشگاه کریکت شیخ زاید ، به عنوان مربی تیم جنگجویان شمالی بازی کند.
آژارالدین گفت که تمام جلسات تمرینی و مسابقات را که Warriors برگزار می کند ، از نزدیک تماشا خواهد کرد.

“من به عنوان مربی جنگجویان شمالی همه چیز را به شدت تماشا می کنم. در واقع ، مربی تیم را هدایت می کند ، بنابراین من به عنوان مربی تیم به بازیکنان و مربیان توصیه می کنم. اگر متوجه شدم که چیزی به مارک بستگی ندارد یا توصیه من برای چیزی لازم است ، پس من قدم برمی دارم به عنوان یک مربی ، “او گفت.

اگرچه Warriors بازیکنان ستاره ای زیادی مانند Lendle Simmons و Nicholas Pooran را دارد ، اما Azharuddin به صراحت اعلام کرده است که مشتاقانه منتظر کار با فقط چند بازیکن نیست.

کاپیتان پیشین هند گفت: “برای من ، حتی یک بازیکن وجود ندارد که مشتاق کار با او باشم ، اما من امیدوارم که با همه بازیکنان تیم جنگجویان شمالی کار کنم. نقش من به عنوان مربی مراقبت از کل تیم است.”

آزهرالدین در مورد افکار خود درباره قالب سریع T10 پرسید که اگر در کشورهای بیشتری پخش شود ، می توان ایده بهتری پیدا کرد.

“T10 قالب خوبی است ، اما در حال حاضر فقط در امارات متحده عربی برگزار می شود. اگر مسابقات T10 بیشتر در سراسر جهان برگزار شود ، فقط ما خواهیم دانست که قالب چقدر خوب خواهد بود. در حال حاضر ، T10 به دلیل سال چهارم (نسخه دوم ابوظبی T10 و سال چهارم مسابقات به طور کلی) که مسابقات در امارات برگزار می شود. “

کاپیتان پیشین هند که 99 تست و 334 تست ODI انجام داده است ، اظهار داشت که وی در تمام دوران حرفه ای خود از کریکت تست و ODI لذت می برد ، اما مطمئن نیست که از قالب T10 لذت خواهد برد

“مطمئن نیستم که آیا از بازی T10 لذت می برم مگر اینکه یک بازی را اینجا و آنجا انجام دهم ، که اکنون امکان پذیر نیست. من واقعاً کریکت تست و کریکت یک روزه را دوست داشتم. بنابراین نمی دانم که آنها از T10 لذت می برند یا نه. زیرا تا زمانی که بازی نکنید ، متوجه نخواهید شد “، آزار الدین گفت.

محمد مورانی ، مالک مشترک تیم جنگجویان شمالی ، گفت که تجربه سطح بالایی ازهارالدین برای بازیکنان بسیار مفید خواهد بود.

مورانی گفت: “ما منتظر استراحت دیگری در یک فصل هستیم و بسیار خوشحالیم که محمد آزجارودین مربی تیم جنگجویان شمالی است. دانش خوب او در مورد بازی و تجربه سطح بالا برای بازیکنان ما بسیار مفید خواهد بود.”

آهارالدین می گوید مطمئن نیستم که از بازی T10 لذت می برم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *