نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

AstraZeneca می گوید واکسن برای 90 روز پس از یکبار مصرف 76k٪ موثر است newkerala.com # 21029

[ad_1]

تجزیه و تحلیل فاز 3 آزمایشات بالینی ، که به عنوان پیش چاپ در The Lancet منتشر شد ، همچنین نشان داد که با فاصله دوز 12 هفته یا بیشتر ، اثر واکسن به 82 درصد افزایش یافته است.

اندرو پولارد ، محقق ارشد تحقیق در مطالعه واکسن آکسفورد ، یکی از نویسندگان مشترک این مقاله است: “این داده های جدید تأیید مهم داده های میانی را فراهم می کند که به تنظیم کننده هایی مانند MHRA در انگلستان و سایر کشورها اجازه استفاده از واکسن اضطراری را داده است.”

“همچنین به ما کمک می کند تا از توصیه های پیشنهادی کمیته واکسیناسیون و ایمن سازی مشترک برای یک دوره 12 هفته ای برای ارتقا initial اولیه حمایت کنیم ، زیرا آنها به دنبال روش بهینه معرفی هستند و به ما اطمینان می دهد که 22 روز پس از یک بار مصرف ، از مردم محافظت می شود. از واکسن ، “پولارد اضافه کرد.

این تجزیه و تحلیل همچنین توانایی واکسن در کاهش انتقال بدون علامت ویروس را براساس تامپون های هفتگی به دست آمده از داوطلبان در مطالعه انگلیس نشان داد.

داده ها نشان می دهد که خواندن مثبت PCR پس از یک دوز مصرفی 67٪ و پس از رژیم دو دوز 50٪ کاهش می یابد ، که به تأثیر قابل توجهی در انتقال ویروس کمک می کند.

تجزیه و تحلیل اولیه اثربخشی بر اساس 17 هزار و 177 شرکت کننده انجام شد ، 332 مورد فاز 3 علامتی را در انگلستان ، برزیل و آفریقای جنوبی جمع آوری کرد ، که توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca انجام شد ، 201 مورد دیگر که قبلا گزارش شده بود.

تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که واکسن بیش از 22 روز پس از اولین دوز ، بدون موارد شدید و بدون بستری شدن در بیمارستان ، در جلوگیری از Covid-19 ایمن و موثر است.

این شرکت گفت ، AstraZeneca همچنان با دولت ها ، سازمان های بین المللی و همكاران در سراسر جهان در ارتباط است تا دسترسی گسترده و عادلانه به واكسن را بدون سود در طی شیوع بیماری تضمین كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *