نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Arjun Tendulkar پس از اولین بار در بمبئی در حراج IPL ثبت نام کرد newkerala.com # 22639

[ad_1]

ملوان چپ دست ماه گذشته در مسابقات سید مشتاق علی T20 اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان در بمبئی انجام داد و در دو مسابقه دو کیسه را انتخاب کرد.

آرجون در از دست دادن شش تسمه توسط موکت ، یک در مقابل 33 در مقابل 4 برد در مقابل پودوچری و یک در ازای از دست دادن هشت جعبه در بمبئی ، یكی در مقابل 34 برد.

سید مشتاق علی T20s اولین بازی ها در مسابقات کریکت 21 ساله از ژوئیه تا آگوست 2019 بود ، زمانی که او نماینده باشگاه کریکت مریلبون (MCC) بود.

وی همچنین در دو بازی چهار روزه در سریلانکا در ژوئن 2018 نماینده زیر 19 سال هند بود.

آرجون از طریق کریکت گروه سنی بمبئی راه خود را طی کرد. او برای تیم زیر 19 بمبئی انتخاب شد و در پنج دیدار در مسابقات جام بهار 2017-18 19 گل به ثمر رساند. این نمایش شامل دو قرعه کشی پنج در بود.

وی همچنین در اردوی ملی آکادمی کرکت حضور یافت و در حالی که در تورهای داخلی در لردز تمرین می کرد در مقابل بازیکنان انگلیس خم شد. یورکر وی یک بار پس از برخورد به انگشت ضربه گیر ، به جانی بیرستو بازیکن انگلیس ترس از آسیب دیدگی داد. او همچنین در تورهای هند خم کرده است.

با این حال ، آرجون در جام جهانی زیر 19 سال شرکت نکرد. در 16-2015 ، او در بمبئی در کریکت زیر 16 سال بازی کرد.

او در حالی که چهار سال در کریکت گروه سنی بازی می کرد با مشکلات آسیب دیدگی روبرو شد ، دچار دو شکستگی استرس شد. (IANS / 8 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *