نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Ana de Armas پس از جدایی از بن افلک ، حساب توییتر خود را حذف کرد newkerala.com # 20189

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: آنا د آرماس بازیگر از شبکه های اجتماعی خداحافظی کرد! این ستاره پس از جدایی اخیرش با بن افلک بازیگر آمریکایی ، حساب توییتر خود را پاک کرد. طبق گزارش مجله People ، شبکه های اجتماعی این بازیگر دیگر وجود ندارد که با چشمان عقاب مورد توجه طرفداران وی قرار گرفت. با این حال ، حساب این آرستاگرام De Armas همچنان فعال است و این بازیگر در آخر هفته عکسی از مدل موی جدید باب خود را به اشتراک گذاشته است.

اقدام بازیگر Knives Out برای حذف دسته توییتر خود دو هفته پس از تأیید این پست صورت گرفت که او و افلک برای جدایی از یکدیگر توافق کردند.

یک منبع به مجله People گفت: “بن دیگر با آنا دوست نیست. روابط آنها پیچیده بود. آنا نمی خواهد در لس آنجلس مستقر شود و بن به وضوح به این نیاز دارد زیرا فرزندانش در لس آنجلس زندگی می کنند.”

منبع دیگری گفت: “این چیزی متقابل و کاملاً دوستانه است.”

“آنها در دوره های مختلف زندگی خود هستند ؛ عشق و احترام عمیقی در آنجا وجود دارد. بن هنوز می خواهد روی خودش کار کند. او سه کار را مرتب کرده و در خانه پدر خوبی است. هر دو از جایی که هستند خوشحال هستند زندگی آنها ، “منبع افزود.

این دو برای اولین بار در مارس 2020 شایعات عاشقانه را پس از دیدار در فیلم جدید “عمیق آب” در نیواورلئان برانگیختند. دی آرماس رابطه آنها را ماه بعد تأیید کرد و پس از اشتراک عکس با افلک از جشن های تولد 32 سالگی ، آن را در شبکه های اجتماعی رسمی کرد. زوج سابق اغلب در تابستان با هم دیده می شدند ، زیرا هر دو دوره قرنطینه را در لس آنجلس گذراندند. در این مدت ، د آرماس مدتی را با افلک و فرزندانش سپری کرد ، و آنها را با همسر سابق خود جنیفر گارنر ، دختران ویولت و سرافینا و پسر ساموئل به اشتراک گذاشت.

در همین حال ، در جبهه کار ، د آرماس را می توان در فیلم های بعدی “آب عمیق” ، “هیچ وقت برای مردن” و “بلوند” مشاهده کرد ، جایی که او در نقش مریلین مونرو بازیگر مشهور فقید ، بازی می کند.

آنا د آرماس پس از جدایی از بن افلک حساب توییتر خود را پاک کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *