نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

90 درصد کارمندان ادارات بیماری های مرتبط با WFH را ذکر می کنند ، newkerala.com # 22137

[ad_1]

این مطالعه توسط هرمان میلر انجام شده است. از 1000 کارمند اداره مورد بررسی (کار در خانه) ، تقریباً 90٪ گزارش کرده اند که درد یا بیماری مانند سفتی گردن (39.4٪) ، کمر درد (53.13٪) ، مشکل خواب (44.28 درد دست (34.53٪) ، درد پا ( 33.83٪) و سردرد یا خستگی چشم (26.26٪) از زمان شروع شیوع بیماری همه گیر.

سلامتی همیشه تمرکز ویژه ای برای سال جدید بوده است ، از جمله عضویت در سالن های ورزشی جدید ، برنامه های رژیم غذایی و زمان خواب بهتر. اما پس از یک سال که همه جنبه های زندگی عادی را تغییر داده است ، دیدن تغییرات بزرگ جای تعجب نیست.

“رژیم غذایی ، ورزش ، نوشیدن آب کافی – اگر می خواهید روی سلامتی شما تأثیر بگذارد همه اینها مهم است. اما نمی توانید در آنجا متوقف شوید. برای سلامتی کامل باید به این فکر کنیم که چطور و کجا بنشینیم. اکنون که آنها تجربه کرده اند دور از دفاتر مجهز به ارگونومی خود کار می کنند ، مردم بالاخره شروع به باور می کنند ، “می گوید دبی پروپست ، رئیس گروه خرده فروشی هرمان میلر.

“از نظر آماری ، این اعداد تکان دهنده است. این حکایت این است که ما در مورد بسیاری از مشکلات کارمندان خود شنیده ایم و تلاش کرده ایم تا روش هایی برای تهیه مبلمان اداری مناسب برای خانه های آنها فراهم کنیم. برای کمک بهتر به شرکت ها و افراد دیگر. برای درک تأثیر مهاجرت از دفتر کار به خانه بر روی کارگران. آنچه ما دریافتیم این است که افراد بیشتر در آنجا هستند ، بیش از هر زمان دیگری می نشینند و تجهیزات مناسبی برای عملکرد بهتر یا کاملاً صریح ندارند ؛ سالم باشید. “

اگرچه مردم مطمئناً تفاوت بین یک صندلی غذاخوری و یک صندلی اداری را قبل از همه گیری همه می دانستند ، اما ارزش مبلمان اداری ارگونومیک را دست کم می گرفتند. بیش از نیمی از آنها پاسخ دادند که آنها در یک دفتر کار در خانه کار نمی کنند ، اما در عوض معمولاً از روی میز در آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری ، مبل ، تخت و / یا ماشین کار می کنند. پروپست افزود: “در ابتدای همه گیری ، مردم از نشستن در همه جا خوشحال بودند.” “اما با تبدیل روزها به هفته ها و هفته ها به ماه ها ، مردم واقعاً احساس ناسالم کردند و به نیاز به راه حل های ارگونومیک پی بردند.”

این مطالعه نشان داد که تقریباً از هر 10 کارمند اداری که اکنون در خانه کار می کنند ، تقریبا 8 نفر معتقدند که راه اندازی بهتر دفتر کار در خانه به تولید بیشتر آنها کمک می کند ، در حالی که 95٪ موافقت می کنند که به پیشرفت نیاز دارند (مانند ارگونومی). صندلی طراحی شده ، مانیتور اضافی یا میز با تنظیم قد) تا در هنگام کار در خانه احساس راحتی و سلامتی بیشتری داشته باشید.

این بررسی نشان داد که بیش از 40 درصد صندلی های اداری با طراحی ارگونومی را در بالای لیست خواسته های خود قرار داده اند.

(با Siddhi Jain می توانید در [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *