نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

9 تروریست پاکستانی و 5 طالب محلی در حمله هوایی کشته شدند newkerala.com # 7116

[ad_1]


کابل ، 12 ژانویه: در یک حمله هوایی روز یکشنبه در منطقه حشرود در استان نیمروز ، 9 تروریست پاکستانی و پنج طالب محلی کشته و شش طالب دیگر زخمی شدند. وی گفت: “روز گذشته یکشنبه یک مخفیگاه طالبان توسط AAF در منطقه هشرود در استان نیمروز هدایت شد. در این حمله هوایی 9 تروریست پاکستانی و 5 طالب محلی کشته و 6 طالب دیگر زخمی شدند. وزارت تحقیق در حال بررسی ادعاهای تلفات غیرنظامیان در این حادثه است.” توییتر وزارت دفاع افغانستان (وزارت دفاع).

روز سه شنبه در حملات متقابل نیروهای دفاع ملی و امنیتی افغانستان (ANDSF) به طالبان هفت طالب کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.

وزارت دفاع در توئیتی نوشت: “امروز در جریان حملات متقابل #ANDSF در مناطق Zamankhail و Chashmai Shair در استان # بغلان 7 # طالب کشته و 6 نفر دیگر زخمی شدند.”

ده ها سال است که افغانستان تحت الشعاع خشونت قرار گرفته و در میان گفتگوهای مداوم افغانستان و طالبان در دوحه شیوع خشونت وجود دارد.

همچنین روز سه شنبه ، 15 طالب در حملات هوایی در ولسوالی نهر سراج در ولایت هلمند کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند ، در حالی که 11 طالب در ولایت غزنی کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

علاوه بر این ، 200 بمب دست ساز و تعداد زیادی سلاح و مهمات در هلمند منهدم شد. در حالی که در غزنی بودند ، مواضع ANDSF هدف قرار گرفت.

وزارت دفاع در توئیت خود گفت: “در حملات هوایی شب گذشته در منطقه نهر_سراج در استان # هلمند 15 # طالب کشته و 4 نفر دیگر زخمی شدند. علاوه بر این ، یک قلعه ، 200 # بمب دست ساز و مقدار زیادی سلاح و مهمات آنها منهدم شد.”

توییتر وزارت دفاع گفت: “شب گذشته 11 طالب در استان # غزنی کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند. آنها قصد داشتند هنگام هدف قرار گرفتن توسط ANDSF به مواضع # ANDSF حمله کنند.”

در همین حال ، روز دوشنبه ، ارتش ملی افغانستان (ANA) به مخفیگاه های طالبان در مناطق Trinkot و Gizab در استان ارزگان حمله کرد و 32 طالب را به هلاکت رساند و مقادیر زیادی سلاح را منهدم کرد.

وزارت دفاع در توئیتر خود نوشت: “# ANA روز گذشته به مخفیگاه های طالبان در مناطق Trinkot و Gizab در استان # ارزگان حمله کرد. در این عملیات 32 # طالب کشته و 10 نفر دیگر زخمی شدند. علاوه بر این ، تعداد زیادی از سلاح های آنها منهدم شد.”

افغانستان: 9 تروریست پاکستانی و 5 طالب محلی در حمله هوایی کشته شدند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *