نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

40 زندانی اول کانادا علیه COVID-19 واکسینه شدند

[ad_1]

کانادا-پیروزی-در-مکان-در-خانه-کشور-دولت. jpg
کانادا واکسن آزمایشی Covid-19 را در زندانهای فدرال راه اندازی می کند. در تصویر م Instituteسسه ماتسکی ، یک زندان امنیتی فدرال با اندازه متوسط ​​در ابوتسفورد ، بریتیش کلمبیا قرار دارد.

آژانس اصلاح و تربیت کانادا (CSC) در حال اجرای یک برنامه آزمایشی واکسیناسیون در زندان ها با 1200 دوز واکسن Moderna برای تزریق 600 زندانی است.

طبق CSC ، در طی اولین سری واکسیناسیون ، زندانهایی که به عنوان محل نگهداری زندانیان دارای اولویت انتخاب شده اند ، واکسنهایی از جمله بزرگسالان و افراد آسیب پذیر دریافت می کنند.

در زندان ساسکاچوان ، این زندان در حال حاضر با بزرگترین شیوع Covid-19 کانادا مبارزه می کند ، از 7 ژانویه به دلیل کمبود واکسن ، 72 عفونت وجود دارد و زندانیان 23 ساعت و نیم در بازداشت هستند.

زندانهای مانیتوبا ، آلبرتا و انتاریو نیز موارد شیوع را کنترل می کنند. تاکنون 3 زندانی بر اثر Covid-19 فوت کرده اند و نزدیک به 1200 نفر نیز آلوده شده اند.

گلوبال نیوز گزارش داد ، علاوه بر این زندان ها ، واکسن COVID-19 به زودی در سایر زندان ها توزیع می شود.

برنامه واکسیناسیون COVID-19 برای زندانیان در کانادا با نظرات مختلفی روبرو شده است.

طبق اخبار جهانی ، در حالیکه مقامات CSC و دولت کانادا از برنامه واکسیناسیون زندان دفاع می کردند ، آنها گفتند که آنها از کمیته ملی مشاوره ایمن سازی پیروی می کنند و افراد مسن و افرادی که دارای شرایط اولیه پزشکی هستند را در اولویت قرار می دهند. توصیه می شود که واکسن COVID-19 به جای مجرمان خطرناک برای بیماران مسن ، آسیب پذیرترین و سالخوردگان اختصاص داده شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *