نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

202012/01 – نسخه جدیدی از SARS-CoV-2 ، از آفریقای جنوبی به انگلیس وارد شده است؟

[ad_1]

پیش از این ، وزیر بهداشت انگلیس مت هانكوك در آن كشور اعلام كرد كه جهش جدیدی در ویروس SARS-CoV-2 از آفریقای جنوبی وارد شده است.

براساس این گزارش ، دو مورد عفونت با نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 باعث عفونت های حاد تنفسی (COVID-19) در انگلستان شناسایی شده است. شناخته شده است که هر دو عفونت با مردم آفریقای جنوبی در تماس بوده اند.

happy-202012-01-2.jpg
کارکنان بهداشتی COVID-19 را برای افرادی در ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی آزمایش کردند.

نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 با نام 501.V2 اولین بار در اوایل ماه اکتبر در خلیج نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی کشف شد ، اما طبق گفته این موسسه ، احتمال راه اندازی نوع جدید وجود دارد. گسترش زودرس از اواخر آگوست 2020

در این گزارش آمده است که گسترش سریع ویروس جدید SARS-CoV-2 در آفریقای جنوبی می تواند نشانه ای از افزایش میزان انتقال ویروس باشد ، اما این هنوز تأیید نشده است. اثبات هنوز مشخص نیست که آیا نوع جدید ویروس بر اثربخشی واکسن COVID-19 تأثیر می گذارد و شدت بیماری را افزایش می دهد.

دکتر سوزان هاپکینز از وزارت بهداشت عمومی انگلستان گفت: “ما در حال بررسی نسخه جدیدی از SARS-CoV-2 هستیم که از آفریقای جنوبی سرچشمه می گیرد.” ویروس ها اغلب جهش می یابند. یک اولویت در کار ما ارزیابی خطر احتمالی است که ممکن است این تغییر ایجاد کند. “

هاپکینز همچنین تأکید کرد که بهترین راه پیشگیری از عفونت رعایت قوانین است: دستان خود را بشویید ، ماسک بزنید و از دیگران دوری کنید.

در همین حال ، وزارت بهداشت آفریقای جنوبی گفت که نوع 501.V2 جهشهای مشابه نسخه انگلیس را تقسیم کرده است ، اما به نظر نمی رسد که با این نوع ارتباط داشته باشد. بر این اساس ، 501.V2 می تواند افراد آلوده به ویروس را بدتر کند.

happy-202012-01.jpg
VUI-202012/01 – نسخه جدیدی از SARS-CoV-2 ، از آفریقای جنوبی به انگلیس وارد شده است؟

نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 قبلا شناخته شده بود که در انگلیس کشف شده بود. این تغییرات برای شیوع سریعتر بیماری تأیید می شود و افراد باید احتیاط بیشتری داشته باشند.

با این حال ، گرچه نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 ، طبق برآوردهای اولیه ، 70٪ سریعتر از سویه معمولی است ، اما هیچ چیز نشان نمی دهد که از نظر مرگ و میر خطرناک تر است. یا نسبت بیماران شدید بستری در بیمارستان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *