نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

100-Test Root با حیرت از این مناسبت ، دوباره بازیابی می شود و به آهنگ 22500 newkerala.com ضربه می زند

[ad_1]

“خیلی خاص [playing the 100th Test]. دیشب پسران یک تعجب کوچک خوب به من دادند. من چند فیلم از بازیکنان سابق ، دوستان و خانواده و بن گرفتم [Stokes] مخصوصاً ، او برخاست و سخنان واقعاً خوبی گفت. پس ، بیایید امروز بیاییم و سریال را طوری شروع کنیم که نتوانستیم بهتر برویم. در پایان ، ما کمی تغییر کردیم. ما امیدواریم که بتوانیم بر اساس آن پیشرفت کنیم [start] فردا ، “روت بعد از بازی در روز اول گفت.

روت از صحبت درباره استوكس در آستانه مسابقه امتناع كرد ، اما گفت كه سخنان استوكس او را الهام بخشید. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [inspire me]. اما فکر می کنم باید بین ما دو نفر باقی بماند. بن یک انسان شگفت انگیز است. او خوشحال شد که چیزهای خاص خاصی را بیان می کند. وی گفت: “من دوست او خواهم بود.” “پسران این موضوع را بسیار خاص کرده بودند. من واقعاً از آن قدردانی می کنم. این دو روز شگفت انگیز بوده است. “

روز جمعه ، وقتی روت برای پرتاب بیرون آمد ، وقتی از او در مورد تیمش سوال شد ، تیمش را فراموش کرد. با این حال ، خفاش 30 ساله به زودی ذهن خود را جمع می کند تا به جمع شدن ادامه دهد و تنها کریکت نهم در آزمون شود ، که در صدمین آزمایش خود یک قرن را رقم زد.

“من کمی احساساتی شدم. من حتی نمی توانم تیم او را به یاد او بیاورم [the commentator] او در این باره از من سال کرد. همه جا کمی بودم. اما خوشبختانه وقتی به آنجا رفتم ، می دانستم که این یک کار عادی است. کار داشتم روت بعد از روز به رسانه ها گفت. “(IANS / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *