نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

1 کشته ، 10 مفقود شده

[ad_1]

sap-khach-san-trung-quoc.jpg
عصر روز 12 ژوئیه 2021 500 آتش نشان در محل سقوط هتل در شهر سوژو در شرق چین مستقر شدند.

براساس اخبار به روز شده در South China Morning Post (SCMP) ، امدادگران پس از فروپاشی ناگهانی ساختمان ، هفت نفر را از زیر آوار هتل Siji Kaiyaun ، یک هتل ارزان قیمت در سوژو چین نجات دادند.

در حالی که مقامات در حال بررسی علت حادثه هستند ، جستجوی قربانیان همچنان ادامه دارد. طبق SCMP ، حدود 500 آتش نشان در محل سقوط هتل مستقر بودند.

عکس های منتشر شده در دوربین مداربسته نشان می دهد امدادگران در تلاش برای یافتن قربانیان هستند ، در حالی که سقف منحنی هتل بر روی آوار و آوار به وضوح دیده می شود. شیشه شکسته پراکنده روی زمین …

af_hotelcollapse_1207.jpg
تصاویر سقوط وحشتناک هتلی در شهر سوژو چین در شبکه های اجتماعی منتشر شد

ریزش ساختمان یا حوادث مشابه در چین غیر معمول نیست. دلیل اصلی این وضعیت به دلیل نظارت غافلانه بر استانداردهای ساخت و ساز یا تضعیف مصالح ساختمانی است.

مارس گذشته ، هتلی که برای جدا کردن بیماران COVID-19 در شهر کوانگجو ، جنوب شرقی چین استفاده می شد ، سقوط کرد و منجر به کشته شدن 29 نفر شد. در تحقیقات ، مقامات دریافتند که هتل 3 طبقه دیگر را به طور غیرقانونی به سازه اصلی چهار طبقه ساختمان گسترش داده است.

در سال 2019 ، 10 نفر در شانگهای پس از فروریختن یک ساختمان تجاری در هنگام بازسازی کشته شدند.

در سال 2016 ، در اثر سقوط مجموعه ای از ساختمانهای بلند مرتبه ابتدایی پر از کارگران مهاجر ، در شهر ونژو در شرق ، حداقل 20 نفر کشته شدند.

این ویدئو تصاویر وحشتناکی را در محل سقوط هتلی در سوژو چین ثبت می کند. منبع: توییتر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *