نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک کشتی جنگی روسی در حال انجام پرتاب موشک در دریای سیاه است

[ad_1]

اسپوتنیک با استناد به سرویس مطبوعاتی ناوگان دریای سیاه گفت که تمرینات رزمی در چند مرحله از جمله بیش از 10 شلیک موشک از عرشه و پرتاب ساحل در حال انجام است. دریا.

خدمه رزمی سامانه موشکی ساحلی وظیفه جستجوی هدف کشتی شبیه سازی شده سطحی و سپس پرتاب موشک های Progress و Uranus را برای از بین بردن آن هدف انجام می دهند.

can-canh-dan-vu-khi-conthibition-ham-nga-noi-lua-tren-bien-den.jpg
ناوچه Admiral Grigorovich تمرینات پرتاب موشک را در دریای سیاه انجام می دهد

در حین تمرین ، خدمه ناوچه وظیفه شناسایی اهداف هوایی ، ردیابی دقیق و پرتاب موشک های شتیل را برای اصابت اهداف در یک فاصله و ارتفاع امن از کشتی داشت.

در همین حال ، نزدیک به 30 کشتی جنگی و ناوگان پشتیبانی ناوگان دریای سیاه در حال انجام وظیفه برای مسدود کردن منطقه تمرین هستند.

مطبوعات ناوگان دریای سیاه گفت: برای اطمینان از ایمنی ، محل تمرین در دریا و در آبهای اطراف ، جایی که شلیک موشک در آن برگزار می شد ، به روی کشتی ها بسته شد.

پیش از این ، در تاریخ 30 آوریل ، گزارش شد که رزمناو موشکی “مسکو” برای اولین بار در موشک کروز دریای سیاه “Vulcan” شلیک کرده و به یک هدف شبیه سازی شده در فاصله 30 کیلومتری سطح دریا برخورد کرده است.

ناوچه “Admiral Grigorovich” (پروژه مواد مخدر 11356) برای مأموریت های ضد زیردریایی و ضد کشتی در دریا ، عملیات مستقل یا جنگی ناوگان ، یکی از مدرن ترین ناوگان امروز ناوگان روسیه طراحی شده است.

این قطار مجهز به 2 موتور توربین گازی و 2 توربوشارژر با ظرفیت کلی 60900 اسب بخار می تواند با حداکثر سرعت 56 کیلومتر در ساعت و حداکثر برد 9000 کیلومتر با سرعت کار کند. 14 گره برابر با 26 کیلومتر در ساعت است.

برای اینکه بتواند مطابق با طرح خود به طور مستقل عمل کند ، ناوچه “دریاسالار گریگوروویچ” یک زرادخانه بسیار بزرگ سلاح “در اختیار دارد”.

اولین اسلحه دریایی 100 میلیمتری A-190 آرسنال است که می تواند با سرعت حداکثر 60 شلیک در دقیقه شلیک کند – به معنای حداقل 1 شلیک در ثانیه. این توپ همچنین با هر گلوله NO به وزن 26.8 کیلوگرم قابلیت دفاع هوایی را دارد.

به دنبال آن سیستم پرتاب موشک عمودی VLS-3S14 ، سازگار با سه نوع موشک ضد کشتی ، از جمله موشک های ضد کشتی مافوق صوت “کالیبر” ، “اونیکس” و “زیرکون”.

از نظر پدافند هوایی ، ناوچه “Admiral Grigorovich” دارای 2 مجتمع 3S90M1 است ، این یک سیستم دفاع هوایی “Buk” است که به طور خاص برای نیروی دریایی طراحی شده است ، این ناوچه در مجموع 32 موشک ضد هوایی از این نوع دارد.

در کنار این دو مجتمع توپخانه پرسرعت AK-630 وجود دارد ، این مجموعه توپخانه پرسرعت دارای 6 بشکه است ، حداکثر سرعت آتش تا 10 هزار گلوله در دقیقه ، مناسب برای از بین بردن اهداف پرواز از فاصله نزدیک است. برای دفاع یا حتی در صورت نیاز حمله کنید.

علاوه بر این ، 8 موشک Igla-S یا Verba نیز در آن وجود دارد. این ها موشک های ضدهوایی برد کوتاه به ترتیب با برد 3.5 کیلومتر تا 4.5 کیلومتر هستند که برای از بین بردن اهداف پرواز آهسته در ارتفاع کم مانند هلی کوپتر یا هواپیمای شناسایی مناسب هستند.

برای جنگ ضد زیردریایی ، ناوچه Admiral Grigorovich مجهز به لوله اژدر بزرگ 533 میلیمتر 2×2 و پرتابگر RBU-6000 بود. این پرتابگر RBU-6000 یک تفنگ ضد زیردریایی 213 میلی متری را شلیک می کند.

ناوچه Admiral Grigorovich به پد هلی کوپتر نیز مجهز است اما آشیانه ندارد و فقط می تواند یک دستگاه Ka-27PL یا Ka-31 را حمل کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *