نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک پیروزی تاریخی در گابا هند را در جایگاه دوم قرار می دهد newkerala.com # 11171

[ad_1]


بریزبن [Australia]، 19 ژانویه: پیروزی به یاد ماندنی هند در گابا نه تنها تاریخچه این تیم را در متن دید ، بلکه اطمینان حاصل کرد که آنها استرالیا را در رده بندی تیم آزمون ICC ناکام می گذارند تا مقام دوم را کسب کنند. نیوزیلند با 118.44 امتیاز در بالای جدول قرار دارد ، در حالی که هند اکنون 117.65 امتیاز دارد و با 113 امتیاز از استرالیا جلوتر است.

ICC در توییتی نوشت: “هند از استرالیا پیشی گرفته و به شماره 2 جدید در رده بندی تیم آزمون ICRMRFWorldwide تبدیل شده است.”

32 سال و دو ماه طول کشید ، اما این تصور غیرقابل تصور در روز سه شنبه حاصل شد زیرا تیم جوان ویران شده هند مقابل استرالیا سه ویکت را بر خلاف همه احتمالات در آزمون نهایی شکست داد تا این سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

“اعصاب فولادی” ریشاب بخاطر تمام اشتباهاتی که در سری دستکش برای حفظ آخر هفته در دست داشت ، بخشیده می شود ، زیرا هر 89 دوندگی که در آخرین ساعت روز سه شنبه به ثمر رساند ، ارزش طلا را داشت. تنها عدالت شاعرانه این است که او برای بردن یک فیلم هیجان انگیز هندی به حد مجاز رسیده است.

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد. آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

جاسپر بومرا و آر اشوین نیز پس از باخت به راویندرا جادا و هانوما ویهاری در آزمایش نهایی ، نتوانستند خود را برای مسابقه آماده کنند و این باعث شد هند با دو آزمایش به یک سالن بولینگ به سرپرستی محمد سراج پیر پیر حمله کند. اما پله شیر قلب مانند ققنوس از میان خاکسترها بالا آمد تا نشان دهد که به بالاترین سطح تعلق دارد.

اگر به بازی روز گذشته برگردیم که 69 برد در آخرین ساعت طول می کشد ، ممکن است هر تیم دیگری به فکر این باشد که ابتدا تساوی ارائه دهد. اما نه این تیم هندی ، که مملو از جوانان است که معتقدند تا زمانی که بانوی چاق آواز بخواند ، از یکدیگر حمایت می کنند. تیم پین کاپیتان استرالیا با شلوار گهواره ای Rishabh Pant چاره ای نداشت جز اینکه زمین را با مردان در مرز باز نگه دارد. دروازه بان واقعاً ریسک می کرد ، اما شانسش لبخند روشن و آفتابی داشت و یونجه درست کرد.

و هنگامی که واشنگتن سوندار از 93 توپ پات کامینز را به شش و چهار ضربه از دو توپ آخر رساند ، از هفت توپ آخر 39 مورد نیاز داشت. از آن به بعد ، این یک بازی بود که به طور خاص برای ستاره شلوار T20 ساخته شده است. او در مسافت بعدی با ناتان لیون برای محدودیت های دو برابر پیش رفت و از آنجا مسئله فقط این بود که به حرام-کیری درگیر نشوید.

رتبه بندی تیم آزمون ICC: پیروزی تاریخی در گابا هند را در جایگاه دوم قرار می دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *