نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک دانشمند آمریکایی در مورد خطرات COVID-26 و COVID-32 هشدار می دهد

[ad_1]

اخطار فوق در مورد کارشناس آمریکایی فوق الذکر در برنامه “ملاقات با مطبوعات” از کانال NBC News در تاریخ 30 مه.

bien-chung-covid-moi.jpg
دانشمند پیتر جی هوتز با “دیدار با مطبوعات” از NBC News مصاحبه می کند

در طول برنامه ، پیتر جی هوتس ، رئیس دانشکده ملی طب گرمسیری کالج پزشکی بیلور و مدیر مشترک مرکز رشد واکسن برای بیمارستان کودکان در تگزاس ، تأکید کرد که انجام تحقیق در مورد منشا ویروس SARS-CoV-2 ، که باعث ایجاد حاد عفونتهای تنفسی (COVID-19) کاملاً ضروری است.

“این سومین اپیدمی بزرگ یا به اصطلاح همه گیر ویروس کرونا در قرن 21 است (بعد از SARS و MERS). این سومین اپیدمی است. مادر طبیعت به ما می گوید که چه اتفاقی خواهد افتاد: اگر ما ریشه COVID-19 را کاملاً درک نکنیم ، COVID-26 و COVID-32 وجود خواهد داشت. ”

دانشمند آمریکایی هوتز بر لزوم بررسی “منشا شیوع” سویه جدید ویروس کرونا (nCoV) تأکید کرد. و برای انجام این کار ، وی گفت ، وی باید ویروس شناسان ، اپیدمیولوژیست ها و سایر متخصصان را به شهر ووهان چین ، جایی که بیماری همه گیر آغاز شده است ، بفرستد. این دانشمند افزود که آنها باید داده ها و نمونه های لازم را در محل جمع آوری کنند.

در همان زمان ، این متخصص یادآوری کرد که به دست آوردن اطلاعات در مورد منشا ویروس کرونا بدون همکاری با چین در این مورد دشوار است. به گفته آقای هوتز اقدامات مختلفی لازم است

bien-chung-covid-moi2.jpg
تصویر

گروهی از اپیدمیولوژیست ها و ویروس شناسان مشهور برای دسترسی به حیوانات ، انسان ها ، نمونه ها و آزمایشگاه ها در چین.

پیش از این ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش کامل یک تیم بین المللی از متخصصان را منتشر کرد که در ماه مارس از ووهان بازدید کردند تا منشا ویروس جدید کرونا را روشن کنند. به گفته کارشناسان ، در میان فرضیه های در نظر گرفته شده ، این فرضیه که ویروس از آزمایشگاه منشأ گرفته است کمترین احتمال است. محتمل ترین سناریو این است که این بیماری عفونی از یک حیوان به حیوان دیگر و سپس به انسان منتقل شود.

روز بعد ، Tedros Adhanom Gebreesus مدیر کل WHO گفت که در حالی که تیم تحقیق نتیجه گرفت که نشت از آزمایشگاه کمترین فرضیه است ، تحقیقات بیشتری لازم است. .

اخیراً ، در تاریخ 26 مه ، رئیس جمهور آمریكا جو بایدن اعلام كرد كه وی بطور مستقیم جامعه اطلاعاتی آمریكا را هدف قرار داده است تا تلاش خود را برای تحقیق در مورد ریشه های بیماری همه گیر COVID-19 دو برابر كند. نتایج تحقیقات باید ظرف 90 روز ارسال شود.

رئیس جمهور آمریكا این اظهارات را پس از گزارش اطلاعات آمریكایی اعلام كرد كه برخی از محققان موسسه ویروس شناسی در ووهان در چین در نوامبر سال 2019 بیمار شدند و در بیمارستان بستری شدند ، این زمان ویروس SARS است. -CoV-2 هنوز در این شهر منفجر نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *