نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک حلقه رصد ، یک تاریخچه مختصر سیاسی newkerala.com # 10409

[ad_1]

نیویورک ، 18 ژانویه: در 20 ژانویه 2021 ، هنگامی که کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه منتخب ایالات متحده به یک رصدخانه در واشنگتن دی سی نقل مکان کرد ، او یک فصل قابل توجه در تاریخ آمریکا را امضا خواهد کرد که از اولین ساکن این منطقه آغاز شد آدرس های زیادی در اواخر دهه 70 وجود دارد. والتر موندیل ، معاون اول رئیس جمهور در نوع خود که در سال 1977 در رصدخانه زندگی می کرد ، بعداً به اولین نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده تبدیل می شود که یک زن را به عنوان نامزد خود معرفی می کند و این در سال 1984 اتفاق افتاد.

موندال آنچه را “سیگنال قدرتمند” خواند برای آمریکایی ها فرستاد و جرالدین فرارو را به عنوان معاون خود در کارزار ریاست جمهوری 1984 اعلام کرد.

فرارو در سخنرانی خود در کنوانسیون ملی دموکرات با اشاره به اظهارات هریس گفت: “هیچ دری نیست که بتوانیم قفل آن را باز کنیم. ما برای موفقیت محدودیتی قائل نخواهیم شد. اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم ، می توانیم هر کاری انجام دهیم.” بعدا آلبوم محبوب خود را برای سال 2020 قرار می دهد.

موندال در انتخابات با یک پیروزی چشمگیر شکست خورد و تنها 13 رأی انتخاباتی در 525 ریگان را به دست آورد ، اما مواد تشکیل دهنده سقف شیشه ای کند شکن را که سرانجام هریس در سال 2020 شکست ، تحریک کرد.

هریس اولین آمریکایی هندی و سیاه پوست و اولین زنی است که در انتخابات بالاترین دفتر سیاسی در آمریکا پیروز شد.

اولین خاطرات هریس از مسابقات سیاسی با گچ زرد در اوکلند ، کالیفرنیا ، در جریان اعتراضات حقوق مدنی در اوایل دهه 1960 آغاز شد.

خانه جدید هریس در واشنگتن فاصله زیادی با کاوش های قبلی او خواهد داشت.

One Observatory Circle خانه ای به سبک Queen Anne در قرن نوزدهم در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده است که در حدود 2.5 مایلی شمال کاخ سفید واقع شده است.

محل سکونت معاون رئیس جمهور در سال 1893 ساخته شده است و تقریباً 10 هزار متر مربع فضای ساخته شده در سه طبقه دارد. کنگره برای اولین بار این را به عنوان محل اقامت رسمی معاون رئیس جمهور در سال 1974 روشن کرد ، که اتفاقاً دقیقاً در زمان اولین دولت ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا بود.

فقط دو سال قبل ، در سال 1972 ، شرلی چیشولم اولین زنی بود که برای ریاست حزب دموکرات و اولین نامزد سیاه پوستان برای نامزدی مهم حزب نامزد شد.

هریس تقریباً هرگز از ذکر چیشولم کوتاهی نمی کند ، که او نیز آمریکایی اهل کارائیب بود – پدر او از گویان ، مادرش از باربادوس است.

مادر او یکی دیگر از ویژگیهای ثابت سخنرانی های اوست ، زنی که به فرزندانش یاد داده است “از کسی *** نگیر”.

هریس پیروزی خود را به طور مداوم به عنوان پیروزی تعریف می کند که سفرهای نرمتری را برای “دختران کوچک” که رویای بزرگ دارند فراهم می کند.

همانطور که وی در شب 7 نوامبر سال 2020 گفت. “اگرچه ممکن است من اولین زن در این دفتر باشم ، اما آخرین نفر نخواهم بود ، زیرا هر دختر کوچکی که امشب را تماشا می کند می بیند که این یک سرزمین فرصت است.”

دختران کوچک ، تقریباً ظهر 20 ژانویه 2021 ، می توانند آن را ببینند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *