نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گوگل 3.8 میلیون دلار به 5،500 کارمند فعلی ، نامزدهای شغلی newkerala.com # 19872 پرداخت خواهد کرد

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 2 فوریه: وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد: Google بیش از 3.8 میلیون دلار به بیش از 5500 کارمند فعلی و متقاضیان کار که تحت تأثیر ادعای منظم حقوق و تبعیض در کار قرار دارند ، پرداخت خواهد کرد.
به عنوان بخشی از این توافق نامه ، گوگل مبلغ 1،353،052 دلار حقوق و بهره خود را به 2565 مهندس زن تحویل می دهد.

همچنین ، 1،322،000 دلار برای “پست های مهندسی غیر استخدام شده” به 1،577 زن داوطلب مهندسی و 1،219 مهندس آسیایی بازپرداخت و سود پرداخت می شود.

جنی آر. یانگ ، مدیر دفتر برنامه های قرارداد فدرال ، دوشنبه گفت: “تبعیض پرداختی همچنان یك مشكل سیستمی است. كارفرمایان باید مرتباً ممیزی عادلانه پرداخت را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود كه سیستم های جبران خسارت آنها فرصت های برابر را ترویج می دهد.”

طی ارزیابی مطابق معمول ، این بخش متوجه شد که در حقوق مهندسین نرم افزار زن در تاسیسات گوگل در مانتین ویو و سیاتل و کرکلند ، واشنگتن اختلافاتی در حقوق زنان وجود دارد.

این آژانس همچنین اختلافاتی را در نرخ استخدام شناسایی کرده است که زنان و کاندیداهای آسیایی را برای موقعیت های مهندسی نرم افزار در مکان های گوگل در سانفرانسیسکو و سانیوال و کرکلند قرار می دهد. Google موافقت کرده است که به طور فعالانه انطباق را در آینده بهبود بخشد و سیاست ها ، رویه ها و روش های فعلی استخدام خود را بررسی کند انجام تجزیه و تحلیل و برای اطمینان از عدم تبعیض اقدامات اصلاحی انجام دهید.

در سال 2018 ، بیش از 20،000 کارمند Google در اعتراض به تحقیقات شرکت در مورد ادعاهای آزار جنسی ، کار خود را ترک کردند.

در تلاش برای پاسخگویی به الفبا برای مسائلی مانند نابرابری ، تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت در محل کار ، کارمندان Google در سراسر جهان اتحادیه جهانی را به نام Alpha Global تشکیل داده اند.

به گزارش The Verge ، آلفا گلوبال از 13 اتحادیه مختلف متشکل از کارگران در 10 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلیس و سوئیس تشکیل شده است.

اتحاد دیگر که اتحادیه کارگران الفبا (AWU) نام دارد و برای پرداختن به موضوعاتی مانند نابرابری در حقوق ، انتقام و قراردادهای متضاد دولت طراحی شده است ، به کارگران ارتباطات آمریکا وابسته است ، یک اتحادیه ملی به نمایندگی از کارگران مخابرات و رسانه ها.

گوگل 3.8 میلیون دلار به 5500 نامزد فعلی شغل پرداخت خواهد كرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *