نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گوئن استفانی با گوش دادن به جنون بزرگ می شود newkerala.com # 8124لس آنجلس ، 14 ژانویه: خواننده گوئن استفانی در مورد چگونگی خواهران و برادرانش باعث شد که وقتی بزرگ شدند به گروه موسیقی Madness انگلیس گوش دهند.
به گزارش contactmusic.com ، خواننده No Doubt که در کالیفرنیا بزرگ شده است ، نحوه معرفی خود به ژانر موسیقی اسکا را فاش کرد.

استفانی گفت: “من 17 ساله بودم که برادرم به این گروههای اسکا پیوست و موسیقی را از انگلستان کشف کرد و این گروه موسوم به Madness تمام سوابق آنها را به خانه می برد.”

“وقتی وارد دیوانگی شدیم ، احساس می کردیم موسیقی عجیب و غریب زیرزمینی است و آنها واقعاً در مورد فرهنگ و کمدن تاون آواز می خوانند ، و ما واقعاً به انگلیس و لندن نگاه می کردیم – آن موسیقی و Stiff Records. این ما را به سمت رگی و همه فعالیت های اسکای هدایت کرد و آنها در صحنه ای متحد شده است “.

وی اخیراً پس از چهار سال با اولین موسیقی انفرادی خود به نام “Let Me Re-Introducing” بازگشت ، که به احترام دوران سولیستی با “بدون شک” به ریشه های اسکا و رگی بازگشت.

وی اعتراف کرد وقتی که نامزد و خواننده اش بلیک شلتون به او گفت که این آهنگ شماره 16 در جدول iTunes است ، گریه کرده است.

“روزی که آهنگ پخش شد ، من در آشپزخانه ایستاده بودم و بلیک وارد شد و گفت:” خدای من ، تو شماره 16 iTunes هستی. ” من فقط گریه کردم و حتی نمی دانستم که چنین احساسی دارم. ”

“تمام دلیل نوشتن ما این بود که احساس می کردم مثل یک فرد خارجی هستم یا بیشتر ، مثل اینکه کسی دیگر گوش نمی کند. من با این حال خوب هستم ، وقت دارم ، 30 ساله هستم. اما تنها چیزی که هنوز آتش را تغذیه می کند من در حال نوشتن موسیقی هستم ، شما به آن احساس ، آن طعم خون اعتیاد دارید. ”

گوئن استفانی با گوش دادن به جنون بزرگ شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *