نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گوئن استفانی با گوش دادن به جنون بزرگ می شود newkerala.com # 8124

[ad_1]


لس آنجلس ، 14 ژانویه: خواننده گوئن استفانی در مورد چگونگی خواهران و برادرانش باعث شد که وقتی بزرگ شدند به گروه موسیقی Madness انگلیس گوش دهند.
به گزارش contactmusic.com ، خواننده No Doubt که در کالیفرنیا بزرگ شده است ، نحوه معرفی خود به ژانر موسیقی اسکا را فاش کرد.

استفانی گفت: “من 17 ساله بودم که برادرم به این گروههای اسکا پیوست و موسیقی را از انگلستان کشف کرد و این گروه موسوم به Madness تمام سوابق آنها را به خانه می برد.”

“وقتی وارد دیوانگی شدیم ، احساس می کردیم موسیقی عجیب و غریب زیرزمینی است و آنها واقعاً در مورد فرهنگ و کمدن تاون آواز می خوانند ، و ما واقعاً به انگلیس و لندن نگاه می کردیم – آن موسیقی و Stiff Records. این ما را به سمت رگی و همه فعالیت های اسکای هدایت کرد و آنها در صحنه ای متحد شده است “.

وی اخیراً پس از چهار سال با اولین موسیقی انفرادی خود به نام “Let Me Re-Introducing” بازگشت ، که به احترام دوران سولیستی با “بدون شک” به ریشه های اسکا و رگی بازگشت.

وی اعتراف کرد وقتی که نامزد و خواننده اش بلیک شلتون به او گفت که این آهنگ شماره 16 در جدول iTunes است ، گریه کرده است.

“روزی که آهنگ پخش شد ، من در آشپزخانه ایستاده بودم و بلیک وارد شد و گفت:” خدای من ، تو شماره 16 iTunes هستی. ” من فقط گریه کردم و حتی نمی دانستم که چنین احساسی دارم. ”

“تمام دلیل نوشتن ما این بود که احساس می کردم مثل یک فرد خارجی هستم یا بیشتر ، مثل اینکه کسی دیگر گوش نمی کند. من با این حال خوب هستم ، وقت دارم ، 30 ساله هستم. اما تنها چیزی که هنوز آتش را تغذیه می کند من در حال نوشتن موسیقی هستم ، شما به آن احساس ، آن طعم خون اعتیاد دارید. ”

گوئن استفانی با گوش دادن به جنون بزرگ شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *