نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گزارشگر CNN که پوشش Covid-19 را می دهد در تلویزیون زنده از تلویزیون newkerala.com # 7904 جدا می شود

[ad_1]


نیویورک ، 13 ژانویه: مدت هاست که این اتفاق در کشوری رخ می دهد که بیشترین تعداد مرگ و میر و ویروس کرونا را در جهان دارد. گزارشگر CNN اوایل این هفته در حالیکه از لس آنجلس گزارشی راجع به زنی که هر دو پدر و مادرش را به علت Covid-19 از دست داده و مجبور شد مراسم خاکسپاری مادرش را در پارکینگ برگزار کند ، مجبور شد مراسم خاکسپاری مادر خود را برگزار کند ، از آنجا که جایی برای مردگان وجود نداشت ، از طریق تلویزیون زنده مصدوم شد. سارا سیدنر در گزارش خود نوشت: “آنچه در ابتدا من را به هیجان آورد فقط عصبانیت بود. عصبانیت نسبت به کسانی که بیماری های ما را جدی نمی گیرند و کسانی که به طور جدی با حقیقت می جنگند. آنها زندگی مردم را به خطر می اندازند.” از آخرین مرکز بیماری همه گیر کالیفرنیا است.

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا بیش از 30000 نفر را در کالیفرنیا کشته است. بیش از 2.6 میلیون نفر در این ایالت آلوده هستند.

مانند Zeitgeist ، سیدنر در توییتر نوشت: “این چیزی است که من در طی همه گیر آموخته ام. شخصیت ها عبا نمی پوشند. آنها پوست می کنند.”

سیدنر در حالی که روی آنتن بود ، ماجرای جولیانا خیمنز سسما را تعریف کرد که کار خود را برای مراقبت از مادرش که با بیماری ریه دست و پنجه نرم می کرد و در صورت ابتلا به ویروس در معرض خطر بود ، ترک کرد.

علی رغم تلاش های سسما برای محافظت از عزیزانش ، سرانجام کل خانواده آلوده شدند و سسما در کمتر از دو هفته ناپدری و مادر خود را از دست داد.

خبرنگار CNN در مراسم خاکسپاری مادرش با سسما دیدار کرد. وی نوشت: “این نگران کننده ترین صحنه بود.” “یک تابوت باز در گوشه پارکینگ – تنها مکان در دسترس و امن برای تجمع مردم – با گلهایی که روی آسفالت زیر قرار گرفته است.”

سیدنر وبلاگ خود را با این امر امضا کرد: “بنابراین وقتی گریه من را دیدید ، خشم من را مشاهده کردید. من به کشورم اهمیت می دهم. من نگران شر و شر جدید و جدیدی هستم که احساس می کنم کشورم وسیله ای است برای حفظ زندگی. “

“خشم”: گزارشگر CNN که گزارشگر Covid-19 است تلویزیون را قطع می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *