نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گالری پارک وست موزه هنر جدید ، گالری در لاس وگاس را باز می کند newkerala.com # 6353

[ad_1]


ساوتفیلد ، میشیگان: گالری پارک وست ، بزرگترین فروشنده هنر جهان ، با افتتاح موزه بزرگ و گالری هنری جدید در کاخ سزار در لاس وگاس ، ردپای جهانی خود را بیشتر گسترش می دهد. موزه و گالری موزه پارک وست واقع در فروشگاه های لوکس فروم در سزارس (معروف به عجایب خرید جهان) ، مجموعه ای از هنرهای کلاس جهانی را به نوار لاس وگاس آورده است. این مکان جدید میزبان نمایشگاه های موزه سرپرستی خواهد بود که برخی از بزرگترین هنرمندان تاریخ را برجسته می کند ، در حالی که به مجموعه داران کنجکاو دسترسی به آثار جدید مهیج بسیاری از داغ ترین هنرمندان امروز را می دهد.

آلبرت اسکالیونه ، بنیانگذار و مدیر عامل پارک وست ، گفت: همه چیز در وگاس باید بزرگتر ، بهتر و زیباتر از هرجای دیگر روی زمین باشد. مجموعه ما در موزه و گالری پارک وست در لاس وگاس چیزی جز همه نخواهد داشت – از هنرمندان نوظهور گرفته تا نقاشی های بی نظیر رنوار ، شاگال ، پیکاسو و دیگران. هزینه ورودی وجود ندارد و نمی توانیم منتظر باشیم گردشگران و افراد محلی این آثار هنری خارق العاده را شخصاً تجربه کنند.

موزه پارک غرب و گالری هنرهای زیبا روزانه تقریباً 1000 اثر به نمایش می گذارد – مجموعه گالری شامل آثار هنری با قیمتی از چند صد دلار تا بیش از یک میلیون دلار است. بازدیدکنندگان در هنگام گشت و گذار در مجموعه های موزه ، با شاهکارهای بدیعی روبرو می شوند که توسط آیکون هایی مانند سالوادور دالی ، تولوز-لوترک و پابلو پیکاسو خلق شده اند. (پارک غرب در حال حاضر بزرگترین مجموعه سفالهای پیکاسو را در هر جای کره زمین دارد.) در مجموعه گالری ، مهمانان می توانند مجموعه گسترده ای از آثار هنری پارک وست را برای فروش مشاهده کنند و حتی آثار اصلی هنرمندان مشهور مانند پیتر مکس ، مارک کوستابی ، نانو لوپز ، Cre8 یا مایکل گدار متولد لاس وگاس.

گالری پارک وست که در سال 1969 تاسیس شد ، بیش از سه میلیون مشتری را به لذت جمع آوری هنر در مقاصد سفر لوکس در سراسر جهان معرفی کرده است. به گفته جان بلوك معاون اجرایی Park West ، این امر باعث شده كه لاس وگاس به طور طبیعی برای گسترش بعدی ما مناسب باشد. این یک شهر شگفت انگیز است ، یکی از محبوب ترین شهرهای جهان ، بدون شک دلیل این است که NFL ، NHL و بسیاری از شرکت ها و مردم بزرگ در اینجا سرمایه گذاری کرده اند. ما عاشق لاس وگاس هستیم و پارک وست چندین دهه است که در اینجا رویدادهایی را برگزار کرده است ، بنابراین ما فوق العاده هیجان زده هستیم که اکنون وگاس را “خانه” صدا می کنیم.

به مناسبت افتتاح موزه و گالری پارک وست فاین ، در حال حاضر میزبان نمایشگاه موزه مسافرتی از رنوار تا کاستابی است که در طول قرن ها برگزار می شود و آثار هنری مختلف از دست نوشته های روشن قرن 15th گرفته تا آثار اصلی هنرمندان مشهور را برجسته می کند. مانند پیر آگوست رنوار ، هنری دو تولوز- لوترک ، پابلو پیکاسو ، مارک شاگال ، مارسل مولی و مارک کاستابی.

موزه و گالری پارک وست فاین در فروشگاه های فروم در کاخ سزارس ، 3500 لاس وگاس ، لاس وگاس ، NV 89109 واقع شده است. ساعات کار فعلی 10 صبح تا 10 شب است و می توانید در http // www بیشتر بدانید. parkwestvegas.com

گالری پارک وست موزه هنر جدیدی را گالری در لاس وگاس گشود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *