نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گابا یک گیلاس عالی بدست آورد در حالی که هند جوان آمد ، استرالیا را دید و فتح کرد newkerala.com # 11749

[ad_1]

از ویشی روی ، دهلی نو ، 20 ژانویه: لحظاتی قبل از اینکه هند در سومین تست مقابل استرالیا در زمین کریکت سیدنی ، تساوی حماسی را ثبت کند ، کاپیتان تیم پین در یک دوئل شفاهی با آر. اشوین درگیر شد. پین با اشاره به اینکه آخرین بار میزبانان یک بازی را در قلعه خود در نوامبر 1988 از دست دادند ، گفت: “نمی توانم صبر کنم تا به Gaba، Ash (Ravichandran Ashwin) برسی.” شکست 32 ساله در یک مکان باعث افتخار پین می شود که مرز خود با استکبار را دارد. مشکلات آسیب دیدگی در رده های هند فقط مشکلات میهمانان را پیچیده می کند ، زیرا کارشناسان این س questionال را مطرح کردند که آیا عدم تمایل آجینکیا رهانه و پسران برای بازی در The Gabba واقعا به دلیل قوانین سخت قرنطینه است یا تلاش برای جلوگیری از شکست در مسابقات کریکت بریزبن.

هند قبلاً در آزمایش سوم راویندرا جادئا و هانوما ویهاری را از دست داده بود و در اولین صبح بازی آخر مشخص بود که جاسپر بومرا و راویچندران اشوین در دسترس نیستند. اما مبتدیانی مانند واشنگتن سوندار ، تی ناتاراجان و شاردول تاکور نشان داده اند که همیشه این تجربه نیست و گاهی اوقات تمایل به زدن وزن است.

پیگیری 328 برای پیروزی در آخرین گام در درب گبا بدون ویرات کولی در صفوف هیچ شاهدی نیست. در مورد احساس کریکت ، می توان گفت که اگر مجبور باشید در مجموع 328 نفر را دنبال کنید ، حداقل به یک قرن خمیر نیاز دارید. اما این تیم هندی نشان داده است که اگر همه به شیوه خود کمک کنند ، بزرگترین کوه می تواند بالا رفت و پرچم بلند شد.

91 توسط شوبمن گیل ، 89 توسط ریشاب پانت ، 56 توسط چتشوار پوجارا از جمله اجراهای قابل توجه است ، اما اگر 22 مورد توسط واشنگتن سوندار و 24 اثر دیگر توسط آجینكیا رهانه وزن مساوی داشته باشند ، اگر به زمینه ابتكار آنها نگاهی بیندازید. در آخرین مرحله ، پوجارا ، که “جنگجو” نامیده می شد ، چندین بار به بدن او اصابت کرد. اما قاطعیتی که او پس از این ضربه نشان داد یکی از قرن ها بود. زایمان جاش هازلووود ، که به کلاه ایمنی پوجارا برخورد کرد ، ممکن است بسیاری از آنها را دور بریزد ، اما فقط یک نگاه از خمیر هند را می توان “تمرکز اصلی سریال” دانست.

گیل و پانت به وفور جوانی نشان دادند که این تیم چگونه سفیر واقعی هند جدید است که اعتقادی به تسلیم شدن بدون جنگ ندارد. حس کریکت باعث می شود که اکثر تیم ها جام را قرعه کشی کنند و جام را حفظ کنند ، اما این جوانان نشان داده اند که وقتی می توان برای شکوه و عظمت رفت ، نباید به قیمت تسلیت رضایت داد.

این پیروزی گبا به هند کمک کرد تا جام Border-Gavascar را در برابر هر فرصتی حفظ کند و قطعاً به عنوان یکی از بزرگترین پیروزی های سری تست های ثبت شده در تاریخ کریکت باقی خواهد ماند. قبل از شروع یک سری چهار مسابقه ای مقابل استرالیا ، ناوکار منظم ویرات کولی خاطرنشان کرد: “شخصیت من نمایش هند جدیدی است که ما می خواهیم با چالش ها روبرو شویم و با خوش بینی به جلو حرکت کنیم” ، اما بلافاصله پس از آن تیم به 36 تقسیم شد اتومبیل ها و پسران مجبور شدند متحمل تحقیرآمیز آدلاید شوند. این باخت اکثر کارشناسان را مجبور کرد پیش بینی کنند که میهمان 4-0 سقوط خواهد کرد.

با این حال ، اکنون که این سریال پخش شده و زمینه کاملاً جدیدی را به آنچه او در ذهن داشت ، می توان به نقل از کالی بهتر پی برد. آنها بعد از نابود شدن و نداشتن گیتار اصلی خود در ترکیب ، چقدر می توانند یک سریال را ببرند؟ کوهلی پس از دریافت مرخصی پدری استرالیا را ترک کرد ، اما آژینکیا رهانه ، یک قاتل ساکت ، باتوم را به جلو برد و تحت هدایت وی ، این تیم هندی عزم و جدیت خود را نشان داد.

رهانه این چالش را پشت سر گذاشت و به بازی برنده در ملبورن ادامه داد زیرا بازدید کنندگان در آزمون دوم این سری را به تساوی کشاندند. تیم هند پس از برخورد 36 ساله ، شخصیت خوبی از خود نشان داد تا میزبانان را برگرداند ، بازیکنانی که پس از پیروزی در اولین آزمون ، رانندگی بالایی داشتند. بولینگ هند در آزمون دوم به عنوان اسب کار ادامه یافت و عدم حضور محمد شامی با ورود محمد سراج احساس نشد و او به جهانیان نشان داد که مبتدی اینجا است تا بماند.

سراج قبل از شروع سریال استرالیایی پدرش را از دست داده بود ، اما برای تحقق بخشیدن به آرزوی پدرش از این کار عقب ماند و حالا که سریال تمام شد ، پدرش از بالا لبخند می زد و نمی توانست افتخار بیشتری داشته باشد. داستانهای زیادی درباره “ژنده پوش تا ثروت” وجود دارد ، اما سراج لحظه تصمیم گیری برای اقامت در استرالیا و تحقق آرزوی پدرش از نعمت غنی بود.

پس از آزمون ، سیدنی به ملبورن آمد. قبل از آزمون ، رسانه ها و هواداران استرالیا دیوانه شدند و هدف قرار دادن تیم هند را شروع کردند. ابتدا کوه هنگام ایجاد خال در حالی ایجاد شد که پنج بازیکن هندی از جمله روهیت شارما در حال خوردن غذا در یک رستوران در ملبورن مشاهده شدند. هر پنج نفر به انزوای بیشتری فرستاده شدند و رسانه های استرالیا گزارش هایی را درباره “نقض حباب زیستی” منتشر کردند.

در مورد هند که در سیدنی با مشکل قرنطینه روبرو است ، صحبت های زیادی صورت گرفت ، اما در آستانه بازی ، رهانه اظهار داشت که تیمش برای پیروزی به استرالیا رفته است تا شکایت نکند. در بیشتر آزمایشات در سیدنی ، تیم هند خود را روی پاهای خود دید و تعداد زیادی از آنها به آنها فرصت جدایی با تساوی را ندادند. در جریان آزمایش در سیدنی ، موزه دو هندی Mohamed Siraj و Jasper Bumra نیز مجبور به تحمل تهمت نژادی از جمعیت استرالیا شدند و بسیاری بر این باور بودند که این می تواند باعث پرت شدن حواس مهمانی شود.

با این حال ، در روز آخر ، این تیم هندی یکی از معروف ترین اقدامات پشت سر هم را ایجاد کرد و کشورشان به تساوی رسید. برای برنده شدن به بیش از 400 آهنگ نیاز داشت ، Pant و Pujara دوباره بهترین بودند. شلوار چپ چپ ضربه 97 را زد و حالا اگر به او نگاه کنید ، چه کسی می داند چه اتفاقی می افتاد اگر او به ناتان لیون نمی رفت. پوجارا و پانت رفتند اما سپس هانوما ویهاری و آشوین رفتند.

کشتن 258 توپ با تیمی خشن از میزبان که همه چیز را در آستین خود می اندازند ، امری مهم نیست. اما دوتایی هندی Vihari و Ashwin ایستادند و موفق شدند این کار را هنگام طراحی در SCG انجام دهند. کشتار 131 بازی – بیشتر هند ، که در سال 1980 در چهارمین آزمون قرار داشتند – دقیقاً منظور منظور آشوین را نشان داد وقتی که او در پایان بازی در روز چهارم SCG از بازی مانند جنگجویان واقعی صحبت کرد. ویهاری علی رغم آسیب دیدگی از ناحیه پا ، یک توپ 161 بدون شکست 23 را به دست آورد ، در حالی که اشوین 39 توپ از 128 توپ را زد ، زیرا این دو از امیدهای استرالیا برای پیروزی دفاع کردند.

پس از آزمایش سیدنی ، همسر اشوین پریتی فاش کرد که نیزه در حال چرخش بسیار درد می کشد هنگامی که او در آخرین روز آزمایش سیدنی از خواب بیدار شد و با اقدام در آخرین روز آزمون صورتی قادر به ایستادن نیست. . مدت ها است که کریکت هند با “قهرمان پرستی” با مشکل روبرو می شود و افراد زیادی ندیده اند که کار گروهی برای جوانانی که می خواهند ورزش کنند چه کاری می تواند انجام دهد. این تلاش جمعی به خوبی معنای واقعی “روحیه تیمی” را نشان خواهد داد ، و همچنین تأکید می کند که تا زمانی که شخص اراده بیرون رفتن و مخالفت با شانس را داشته باشد ، هرگز شکست نخورد.

آزمون 2001 کلکته یکی از نکات برجسته تاریخ کریکت هند است ، زیرا این کشور به رهبری سورو گنگولی از پشت سر آمد و استرالیا را در باغ های عدن شکست داد. زوج Rahul Dravid و VVS Laxman در این آزمون نبرد را تضمین کردند ، اما این بار نبرد در سراسر کشور برای یک سری چهار مسابقه مقابل استرالیا نشان داده شد.

شکی نیست که این مجموعه 2020-201 به یکی از بزرگترین مجموعه ها تبدیل خواهد شد ، اما با نگاهی به آنچه تیم مهمان باید در این تور سه ماهه تحمل کند ، به راحتی می توان گفت که این کشور نام خود را ثبت کرده است. در کتاب های تاریخ به عنوان “دشوارترین گروه مردانی” که تاکنون برای هند در این زمینه شرکت کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *