نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کیت میدلتون هفته سلامت روان کودکان را با فیلم سلفی کمیاب newkerala.com # 19951 برجسته می کند

[ad_1]


لندن ، 1 فوریه: دوشس کمبریج ، کیت میدلتون ، اخیراً گزارشی درباره هفته سلامت روان کودکان ، اولین طرح برنامه ریزی شده سالانه Pat2Be Patronage ، یکی از دلایل نزدیک به او را به اشتراک گذاشت. میدلتون ، عضو 39 ساله خانواده سلطنتی ، در یک فیلم سلفی در اینستاگرام نوشت: “فردا آغاز هفته سلامت روان کودکان است – فرصتی برای یادآوری خود نه تنها سلامت روان فرزندان خود بلکه مهم است همچنین بهزیستی والدین. ما مشتاقانه منتظریم تا در طول هفته مطالب بیشتری را در مورد موضوع بیان کنیم. “

مادر سه فرزند در حالی که جلوی خانه خانوادگی آنمر هال خانواده اش ایستاده بود ، با کلاه و ژاکت آبی دنج و راحت به نظر می رسید. او مستقیماً جلوی دوربین با موضوع سال صحبت می کند ، این “شما خودتان را بیان می کنید” است.

کیت توضیح داد: “هفته سلامت روان امسال کودکان در مورد ابراز وجود ، یافتن راه های خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن افکار ، عقاید و احساسات شماست.”

وی افزود: “چه از طریق عکاسی ، از طریق هنر ، از طریق نمایش ، از طریق موسیقی یا شعر ، یافتن مواردی است که باعث می شود احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید.”

گرچه این رویداد هفتگی هفته سلامت روان کودکان نام دارد ، اما کیت تأکید کرد که والدین نیز باید راه هایی برای ابراز خلاقیت خود پیدا کنند.

میدلتون گفت: “این زمان برای همه ما بسیار چالش برانگیز است ، بنابراین لطفاً از خود مراقبت کنید.”

“این روشها را برای به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات خود یا پیدا کردن شخصی برای گفتگو پیدا کنید ، زیرا ما واقعاً باید بهترین نسخه های خودمان برای کودکانی باشیم که از آنها مراقبت می کنیم.”

وی در این ویدئو به والدین نیز یادآوری کرد که مسدود شدن این بیماری به دلیل شیوع ویروس کرونا می تواند فشار روانی بیش از حد معمول به زندگی آنها وارد کند.

وی گفت: “اطمینان حاصل کنید که همه از خود مراقبت می کنند. تعیین اولویت ها بسیار دشوار است ، اما قطعاً اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز است.”

“برای فرزندان ما مهم است که از خود مراقبت کنند.”

طرفداران پیام کیت را در بخش نظرات تحسین کردند.

یکی از پیروان می نویسد ، “خیلی مهم ، سالها پیش ، مادرا مادر مرحوم من پدر یا مادری خوشبخت بود = یک کودک خوشبخت.”

دیگری افزود: “بانوی زیبا و دلسوز. دیانا به ویلیام و کاترین بسیار افتخار خواهد کرد.”

کیت میدلتون “یک هفته سلامت روان کودکان” را با یک فیلم نادر درباره سلفی برجسته می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *