نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کیتی پری مهمترین چیز در زندگی خود را فاش می کند newkerala.com # 8689

[ad_1]


لس آنجلس ، 14 ژانویه: کیتی پری خواننده عاشق یک مادر کارگر است ، حتی اگر می گوید دخترش مهمترین چیز در زندگی او است. این خواننده در آگوست سال گذشته از اولین فرزندش ، دختر دیزی داو ، با نامزدش اورلاندو بلوم استقبال کرد.

“البته او همیشه شماره یک خواهد بود. اما من عاشق این هستم که یک مادر کارگر باشم. فکر نمی کنم هیچ چیز منفی در این مورد وجود داشته باشد. مثل این است که” وای ، می توانی این و آن را انجام دهی؟ ” وی گفت ، “خوب! این یک زن است ، می دانید؟” ، وی گفت ، “femalefirst.co.uk”.

پری شش هفته پس از تولد فرزندش کار خود را از سر گرفت. او یک موزیک ویدئو برای “بدون پایان جهان” گرفت و با بازیگر زوئی دشانل برای کمک به او در فیلمبرداری همکاری کرد.

روی طنابی در دشانل ، که پری در ابتدای کار خود اغلب او را گیج می کرد ، خواننده گفت: “من از مادر بودن خیلی خوشحال شدم ، اما مثل” اوه ، این ایده در پشت من وجود دارد “بود. من می دانستم که زمان در حال راهپیمایی است و اکنون زمان آن فرا رسیده است ، بنابراین شخصاً به او متوسل شدم و این شگفت آور بود. او در حالی که در مرخصی زایمان بودم برایم حاضر شد. “

“به عنوان یک ستاره پاپ ، شما واقعاً 9 تا 5 ندارید ، بنابراین ایجاد یک برنامه و توازن به من بستگی دارد و او کاملاً ناموفق بود و فکر می کرد که سرگرم کننده است. من واقعاً معتقدم که مادران قوی ترین موجودات روی کره زمین و زمان آنها جمع می شوند و از یکدیگر حمایت می کنند ، شگفت آور است “، وی افزود.

کیتی پری مهمترین چیزهای زندگی خود را فاش می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *