نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کیتلین جنر اعتراف می کند که او از سایر فرزندانش به کایلی نزدیکتر است newkerala.com # 11525

[ad_1]

لس آنجلس ، 20 ژانویه: شخصیت تلویزیونی واقعیت تلویزیونی کیتلین جنر گفت که او رابطه بهتری با آرایشگر کایلی جنر نسبت به سایر فرزندان خود دارد.
كیتلین دارای فرزندان برت 42 ساله و كاساندرا 40 ساله با همسر اول كریستی كراوناور و براندون 39 ساله و برودی 37 ساله و همسر دوم لیندا تامپسون است. کیتلین همچنین کندال ، 25 ساله و کایلی ، 23 ساله را به همراه همسر سوم خود ، کریس جنر ، دارد ، به نقل از femalefirst.co.uk.

“کندال کارهایی انجام نمی دهد و کایلی ، به عنوان مثال ، من شب گذشته در خانه کایلی شام خوردم. ما سعی می کنیم این کار را هفته ای یک بار انجام دهیم ، هر دو هفته یک بار. من به آنجا می روم و او همیشه غذای عالی دارد – آماده است ، او این کار را نمی کند.” کیتلین گفت: “اما آنها بسیار خوب هستند! از رستوران بهتر است.”

دوست خوب کیتلین ، سوفیا هاچینز ، اغلب اوقات و شبهای آرامش با هم به او و کایلی می پیوندد.

“کایلی و صوفیا خیلی خوب با هم کنار می آیند. بنابراین (این است) صوفیا ، کایلی و من ، فقط ما سه نفر ، هیچ کس اطراف نیستیم؟ فقط در خانه – او خانه های زیبایی دارد. (ما) فقط یک لیوان شراب می نوشیم و در موردش صحبت می کنیم همه چیز و این و آن. و از این دیدگاه ، ما بسیار نزدیکتر هستیم “، پیرمرد 71 ساله گفت.

کیتلین گفت کندال پنهانی است.

“کندال اینگونه نیست – او همیشه بسیار مخفی تر است. ما هنوز بسیار نزدیک هستیم ، اما فهمیدن اینکه کایلی کتاب بازتری است کمی دشوارتر است. کایلی فقط از این قاعده مستثنی است. منظور من این است که او فقط – همه ستاره ها دور هم جمع شدند “.

کیتلین همچنین به تربیت کورتنی ، کیم ، کلوئی و راب – فرزندان کریس به همراه شوهر فقیدش رابرت کارداشیان – کمک کرده است و او بیش از سایر فرزندانش در کندال دیده می شود.

وی در گفتگو با The Dear Skinny Confidential Him and Her گفت: “او بسیار ورزشکار است. هر دو نگرش ما نسبت به زندگی یکسان است. من با هر دو بسیار خوب کنار می آیم ، اما به نظر می رسد که من و کایلی بیشتر اوقات با هم نزدیکتر هستیم.” پادکست

“من از همه بچه هایم بسیار خوشبخت هستم. همه فرزندانم بزرگ هستند و همه آنها بزرگ شده اند تا زندگی خود را داشته باشند. حالا گاهی اوقات وقتی در خانه نشسته اید ، جمعه شب کمی سخت می شود ، و صوفیا دیگر نمی رود. و شما آنجا نشسته اید و با خود می گویید: “یک دقیقه صبر کنید. من 10 فرزند دارم. من 18 نوه دارم. من اینجا تنها نشسته ام!” هیچ کس تماس نگرفت و شما به تلفن خود نگاه می کنید و آیا نباید کسی با من تماس بگیرد ، می دانید؟ او گفت ، چه ، همه آنها زندگی خود را دارند؟ بله ، خوب ، هر پدر و مادری چنین کاری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *