نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کوین پترسن توضیح می دهد که چرا میزبان نسبت به بازدیدکنندگان برتری دارد newkerala.com # 20353

[ad_1]

بمبئی ، 2 فوریه: کوین پترسن ، کاپیتان سابق ، توضیح داد که چرا تیم هند به سرپرستی ویرات کولی به برتری مقابل انگلیس در سری آزمون های چهار مسابقه ای آینده دست پیدا می کند. هند و انگلیس قرار است در چهار آزمایش ، سه ODI و پنج T20I شاخ را قفل کنند. قبل از اینکه کریکت ها برای آزمایش های سوم و چهارم به احمدآباد بروند ، دو بازی اول این سری آزمون در چنای انجام می شود.

بایرستو ، خفاش ستاره ، در دو آزمایش اول مقابل هند استراحت کرده است. پیترسن احساس می کند انگلیس در دو مسابقه اول بهترین تیم خود را انتخاب نکرده است ، و این تیم هند را به عنوان تیم مورد علاقه در این آزمایش معرفی می کند که قرار است از جمعه آغاز شود.

پترسن در نمایش Star Sports Cricket Connected گفت: “هند در خانه تجربه دارد ، قطعاً چنین است. اتومبیل برگشت. انگلیس بهترین تیم خود را برای دو مسابقه اول آزمایش نکرد.”

“من فکر می کنم جانی بیرستو باید آنجا باشد و فکر نمی کنم او آنجا باشد. هند قطعاً مورد علاقه است. 100٪ آنها مورد علاقه هستند زیرا انگلیس بهترین تیم خود را نگرفت یا مطمئنا با بهترین تیم خود شروع نمی کند “او افزود.

سرپرست معمولی ویرات کولی با تیم هند در حال بازگشت است و آجینکیا رهانه روی صندلی عقب خواهد نشست. در همین حال ، جیمز اندرسون انگلیسی ماه گذشته در سری لانکا حالت گرم داشت. کاپیتان سابق پیترسن ، خطوط داستانی مهمی را که باید قبل از سری تست های هند و انگلیس مراقب آنها باشد ، تجزیه و تحلیل می کند.

“کوهلی ، اندرسون ، آژینکیا رهانه ، چگونه خواهد شد ، کاپیتان بودن در استرالیا و سپس بازگشت و کوهلی ، چگونه این کار پویا خواهد بود؟ این یک پویایی بسیار جالب خواهد بود. من فکر می کنم این می تواند چیزی باشد که ما در مورد آن بسیار صحبت کردیم پیترسن گفت:

“پس شما جفرا آرچر را دارید ، آیا او می تواند پوجارا را زمین بیندازد؟ عقب بومرا … جای جای جایگزین های مختلفی وجود دارد که می تواند در این سری آزمایشات اتفاق بیفتد ، اما من فکر می کنم یک داستان بسیار جالب وجود خواهد داشت که از این مجموعه عبور خواهد کرد” کوهلی پس از آنکه آژینکیا رهانه در استرالیا بسیار خوب بود ، به عنوان کاپیتان برمی گردد. “

“من می دانم که جو روت در سریلانکا استثنایی است ، بنابراین او بدیهی است کسی است که با فرم بسیار زیادی وارد زمین خواهد شد. بتمن های افتتاحیه کننده در انگلیس – آیا آنها زمان کافی برای معکوس کردن تکنیک های خود را دارند؟ سیبلی در آخرین مسابقه آزمون کرولی خوب ظاهر شد آیا وقت کافی برای تحویل روش او وجود دارد؟ آیا برنز برمی گردد؟ “

پترسن فکر می کند تعداد زیادی از ستاره ها برای تماشای تور پیش رو وجود خواهد داشت و مشتاقانه منتظر شروع سریال “خارق العاده” است.

“بن استوکس آنجاست و او یک سوپراستار مطلق است. آیا اندرسون قادر به تجارت خواهد بود؟ سپس شما اشوین ، بومرا ، کولی ، رهانه ، پوجارا را دارید … سوپراستارهای زیادی وجود دارد که من اینجا می نشینم و به ویژه یکی را انتخاب می کنم” من فقط فکر می کنم که این یک سریال خارق العاده خواهد بود – ویکت های کند ، اما دو تیم عالی! “گفت پترسن.

اولین آزمون بین هند و انگلیس جمعه برگزار می شود ، در حالی که آزمون دوم باید از 13 فوریه آغاز شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *