نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کوینتون دو کوک ، به رهبری پروتئاس در کراچی newkerala.com # 9681

[ad_1]


کراچی ، 16 ژانویه: تیم Proteas به سرپرستی کوینتون دو کوک ، شنبه برای انجام دو آزمایش و سه T20I برای اولین بار در 14 سال گذشته به اینجا آمد. این سری دو مسابقه بین پاکستان و آفریقای جنوبی از 26 ژانویه در کراچی آغاز می شود ، در حالی که سری T20 از 11 فوریه آغاز می شود.

“کریکت تاچ داون! آفریقای جنوبی # پروتئین ها # مشاهده یو در زمین” ، کریکت آفریقای جنوبی را توییت کرد.

تیم Proteas قبل از ترک آفریقای جنوبی آزمایشات COVID-19 را پاکسازی کرده و پس از ورود آزمایشات دیگری را انجام می دهد.

CSA روز جمعه گفت كه ماركو يانسن جانشين اوتنيل بارتمن شده بود كه “به دلايل پزشكي از ماهيت ويژه” اخراج شد.

در همین حال ، علیم دار در اولین تست خانگی خود شرکت خواهد کرد ، در حالی که احسان رازا داور و محمد جاوید مالک داور مسابقه نیز به عنوان شورای کریکت پاکستان (PCB) از طرف شورای بین المللی کریکت (ICC) اولین بازی خواهند کرد ، مقامات شنبه تأیید کردند. از مسابقه برای سری تست.

مشاور نخبه Aleem Dar از زمان اولین حضور خود در داکا در سال 2003 در یک رکورد 132 آزمون شرکت کرده است ، در حالی که Ahsan ، بخشی از یک کمیته بین المللی ، تاکنون در 37 ODI و 57 T20I شرکت کرده است. جاوید مالک ، کریکت کلاس اول و عضو کمیسیون بین المللی ICC ، در 10 ODI و شش T20I قضاوت کرده است.

علیم دار در مورد این مسابقه گفت: “قطعاً برای من یک لحظه احساسی خواهد بود که در آزمایشی از پاکستان شرکت می کنم. تقریباً 17 سال و 132 آزمایش طول کشید اما به زودی به پایان می رسد. مانند بازیکنان ، مسئولان مسابقه نیز می خواهند در بازی های خانگی ، چیزی که ما در کریکت توپ سفید به آن دست می یابیم ، اما کریکت آزمایشی همچنان قالب برتر است و من خوشحالم که در دو آزمون بین دو کشور عالی ایستاده ام. “

Pak v. SA: Touch the Proteas under Quinton de Kock in Karachi

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *