نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کوهلی و رهانه در رتبه بندی تست ICC افتادند ، پوجارا به شماره 8 صعود کرد newkerala.com # 7043

[ad_1]


سیدنی ، 12 ژانویه: سرخپوستان ویرات کوهلی و آژینکیا رهانه هر کدام یک پله سقوط کردند و به ترتیب به شماره سه و هفت رسیدند ، در حالی که چتشوار پوجارا از آخرین رتبه ها در آخرین رده بندی ICC بتسمن از دو پله صعود کرد.
پوجارا در تساوی سوم مقابل استرالیا در میدان کریکت در سیدنی 50 و 77 شوت زد. از طرف دیگر رهانه در SCG 22 و 4 گل زد. کولی بخشی از هند یازدهم نبود ، زیرا او به هند بازگشته بود ، و بعد از ظهر دوشنبه با دختر کوچک خود ، آنوشکا شارما ، دختر کوچکش را ملاقات کرد.

در همین حال ، امتیازات 36 و 97 ریشاب پانت نیز به او کمک کرد تا 19 کرسی کسب کند تا به جایگاه 26 برسد. هانوما ویهاری و راویچندران آشوین نیز پس از اعتصابات خود پیروز شدند ، همانطور که شوبمن گیل نیز برنده شد.

استیو اسمیت ، بازیگر دوزنده استرالیایی ، پس از نتایج 131 و 81 در آزمون در سیدنی ، كلی را به مقام دوم رساند.

کین ویلیامسون ، کاپیتان نیوزیلند با 919 امتیاز در رده های بالاتر قرار دارد ، که بالاترین بالاترین امتیاز توسط یک قهرمان جنگنده سیاهپوش است.

در لیست بولینگ ، اشوین و جاسپریت بومرا هر دو سقوط کردند و در حال حاضر به ترتیب مقام نهم و دهم را دارند. در جدول رده بندی که در حال حاضر پات کامینز در رأس آن قرار دارد ، جاش هازلوود با کسب سه مقام موفق شد در سومین تست مقابل هند با چهار ویکت به مقام پنجم برسد.

چهارمین و آخرین آزمایش بین استرالیا و هند از جمعه در بریزبن آغاز می شود.

کوهلی و رهانه دزدکی حرکت در رتبه بندی تست ICC قرار می گیرند ، پوجارا به شماره 8 صعود می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *