نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کوبا آمریکا را به دلیل افزودن آن به لیست سیاه newkerala.com شماره 7409 محکوم می کند

[ad_1]


هاوانا ، 13 ژانویه: برونو رودریگز ، وزیر امور خارجه کوبا گفت: کوبا گنجاندن این کشور در لیست کشورهای حامی تروریسم در آمریکا را محکوم می کند. به گزارش شین هوا ، وزیر امور خارجه روز دوشنبه در توئیتر گفت کوبا “تعیین ریاکارانه و بدبینانه” ایالات متحده از این کشور را به عنوان “کشوری که حامی تروریسم است” محکوم می کند.

وی افزود: “فرصت طلبی سیاسی در ایالات متحده توسط افرادی كه واقعاً نگران آفت تروریسم و ​​قربانیان آن هستند ، شناخته شده است.”

در سال 2020 ، در حالی که این کشور جزیره ای به دنبال کاهش شیوع بیماری همه گیر Covid-19 در سراسر کشور است ، واشنگتن هاوانا را به لیست کشورهایی اضافه کرده است که “با اقدامات ضد تروریستی ایالات متحده همکاری کامل ندارند”.

در سال 2015 ، در زمان باراک اوباما ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، کوبا به دلیل برقراری روابط دیپلماتیک دو کشور از لیست حامیان دولت تروریسم حذف شد. با این حال ، تحریم های آمریکا علیه کوبا به طور کامل برداشته نشده است.

تحریم توسط دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، که پروازهای ایالات متحده به شهرهای كوبا به جز هاوانا را ممنوع كرد ، كشتی های تفریحی و قایق های تفریحی ایالات متحده را از كوبا ممنوع كرد و حواله های محدودی را كه آمریکایی های كوبایی برای خانواده های خود در این جزیره ارسال می كنند ، تشدید كرد.

کوبا ایالات متحده را به دلیل قرار دادن در لیست سیاه محکوم می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *