نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کهلی ، آنوشکا اولین عکس دختر وامیکا را به اشتراک می گذارند newkerala.com # 19227

[ad_1]


دهلی نو ، 1 فوریه: کاپیتان تیم کریکت هند ویرات کولی و همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما ، نام دختران خود را وامیکا گذاشتند. روز دوشنبه ، آنوشکا برای به اشتراک گذاشتن تصویری از زن و شوهر با دخترش به اینستاگرام رفت و نوشت: “ما به عنوان یک روش زندگی با عشق ، حضور و سپاسگزاری با هم زندگی کردیم ، اما این وامیکا کوچک او را به سطح جدیدی رساند! اشک ، خنده ، اضطراب ، سعادت – احساساتی که گاهی اوقات در عرض چند دقیقه تجربه می شدند! خواب فرار می کند ، اما قلب ما بسیار پر از عشق است. از همه شما به خاطر آرزوها ، دعاها و انرژی خوبتان سپاسگزارم. “

این زن و شوهر در یازدهم ژانویه با یک دختر بچه تبرک شدند کولی در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی خود گفت: “ما خوشحالیم که با شما در میان می گذاریم که امروز بعد از ظهر صاحب یک دختر بچه می شویم. ما از همه به خاطر عشق ، دعا و آرزوهای خوب شما تشکر می کنیم.”

وی افزود: “هم آنوشکا و هم کودک سالم هستند و ما با شروع این فصل جدید در زندگی خود احساس برکت می کنیم. امیدواریم که بتوانید به حریم خصوصی ما احترام بگذارید.”

در آگوست سال گذشته ، این زوج اخبار منتظر یک فرزند را به اشتراک گذاشته بودند. با رفتن به اینستاگرام و به اشتراک گذاشتن یک عکس ، هر دو نوشتند “و سپس ما سه نفر بودیم! ورود در ژانویه 2021. “

آنوشکا و کولی در دسامبر 2017 در توسکانی ایتالیا گره زدند.

کولی پس از شرکت در سه ODI ، سه T20I و اولین آزمایش جام Border-Gavascar ، که هند با نتیجه 2-1 پیروز شد ، از استرالیا به خانه بازگشت.

این بازیکن 32 ساله از روز جمعه در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای هدایت هند را در یک مسابقه 4 مسابقه ای برابر انگلیس به عهده خواهد داشت.

کهلی ، آنوشکا اولین عکس دختر “وامیکا” را به اشتراک می گذارند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *