نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کنسول Xbox Series X تا ژوئن کمبود خواهد داشت newkerala.com # 20372

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 2 فوریه: در میان تقاضای زیاد ، مایکروسافت تصدیق کرده است که کنسول Xbox Series X که به تازگی ایجاد شده است ، حداقل تا ژوئن کمبود خواهد داشت.
مایک اسپنسر ، سرمایه گذار ارشد مایکروسافت ، در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت که تحویل کنسول های Xbox جدید وی حداقل تا ژوئن محدود خواهد بود.

پیش از این ، این شرکت اعلام کرده بود که Xbox Series X حداقل تا آوریل یا بیشتر از آن کمبود خواهد داشت.

این گزارش روز دوشنبه گفت: “بعد از مدتها انتظار در ماه نوامبر ، نسل جدید کنسول ها – Xbox Series X مایکروسافت و PS5 سونی – کمبود دارند.”

مایکروسافت گفت که تقاضای زیادی را می بیند و “با شرکای تولید و بازرگانی ما به طور خستگی ناپذیر کار کردیم تا سخت افزار Xbox را در اسرع وقت پر کنیم.”

مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا هفته گذشته گفت که مایکروسافت برای اولین بار در سه ماهه منتهی به 31 دسامبر از 5 میلیارد دلار درآمد بازی فراتر رفته است.

نادلا گفت که ایکس باکس لایو ماهانه بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد ، در حالی که Game Pass در حال حاضر 18 میلیون مشترک دارد.

نادلا گفت: “راه اندازی سری Xbox X و S سری با بیشترین دستگاه فروخته شده در یک ماه راه اندازی موفق ترین در تاریخ ما بود.”

کنسول های بازی Microsoft Xbox Series X و Series S از 10 نوامبر در سراسر جهان به فروش رسید.

نادلا گفت: “سازندگان بازی همچنین وقتی با ما تماس می گیرند تا به بازیکنان بیشتری دسترسی پیدا کنند و با استفاده از قدرت ابر ما به مقیاس بازی ها بپردازند ، از ما استفاده می کنند. برای اولین بار ، ما از عنوان عنوان شخص ثالث از 2 میلیارد دلار بیشتر شده ایم.” .

درآمد حاصل از سخت افزار Xbox به لطف راه اندازی کنسول جدید و همچنین مزایای تبلیغات با قیمت های پایین تر در کنسول های نسل قبلی ، 86٪ افزایش یافته است.

این شرکت انتظار تعهد مداوم نسبت به پلتفرم Xbox و تقاضای قابل توجه Xbox Series X و S را دارد که همچنان با عرضه محدود خواهد شد.

Xbox Series X تا ژوئن کمبود خواهد داشت

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *