نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد کمبود بودجه را برای تأمین نیازهای آوارگان آتیوپیایی نشان داد newkerala.com # 10962

[ad_1]


آدیس آبابا ، 19 ژانویه: کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) نشان داد که تنها 39 درصد از 385.1 میلیون دلار مورد نیاز برای تأمین نیازهای آوارگان داخلی (آوارگان داخلی) و پناهندگان در اتیوپی را دریافت کرده است. به گزارش شین هوا ، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در خبرنامه ماهانه خود که روز دوشنبه منتشر شد ، گفت که علی رغم کمبود بودجه و تعدد درگیری های مسلحانه در برخی از مناطق که در آن فعالیت می کند ، برای رفع نیازهای پناهندگان و آوارگان تلاش می کند.

در این بیانیه آمده است: “کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد همچنان به سازماندهی وضعیت آوارگان در اتیوپی با هدایت خوشه حمایتی و حمایت ، کمک های اضطراری و سایر حمایت ها از آوارگان و آوارگان بازگشتی ، از جمله آوارگان در اثر سیل و درگیری های اخیر ، ادامه می دهد.” فایل

آژانس سازمان ملل متحد گفت علیرغم محدودیت های بودجه ، در حال حاضر در آموزش پرسنل بهداشتی و همچنین توزیع تجهیزات محافظت شخصی (PPE) و داروها و مواد ضروری برای تقویت خدمات بهداشتی در اردوگاه های پناهندگان در اتیوپی نقش دارد. .

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد همچنین اظهار داشت که با تهیه مواد PPE و مواد بهداشتی ، تجهیز مراکز انزوا و قرنطینه و اطمینان از آگاهی جامعه از واکنش بین دپارتمانی Covid-19 به وضعیت آوارگان حمایت می کند.

وزارت بهداشت گفت ، موارد تایید شده اتیوپی از Covid-19 رسیده است.

از تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، کمیساریای عالی پناهندگان پناهندگان پناهجویان و پناهجویان را در اتیوپی ثبت کرده است که بیشتر آنها در اردوگاه های پناهندگان در شش ایالت منطقه اسکان داده شده اند.

در حال حاضر اتیوپی میزبان دومین جمعیت پناهنده در آفریقا ، در کنار اوگاندا است.

پناهندگان در اتیوپی عمدتاً از اریتره ، سودان جنوبی ، سومالی و سودان می آیند.

اتیوپی همچنین چندین میلیون آواره داخلی دارد ، از جمله 2.2 میلیون آواره درگیری در منطقه تیگرای شمالی در نوامبر گذشته.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد کمبود بودجه را برای تأمین نیازهای پناهندگان اتیوپیایی ، آوارگان ، آشکار کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *