نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کلینگر از ملبورن رنژاژ خارج می شود تا نقش NSW newkerala.com # 19877 را بازی کند

[ad_1]


ملبورن ، 2 فوریه: مایکل کلینگر تصمیم گرفت پس از دو سال خدمت سرمربیگری ملبورن رنگادس را ترک کند و اکنون رئیس کریکت مردان در نیو ساوت ولز خواهد بود. کلینگر گفت که او با قلبی سنگین ، اما با هدف توسعه بیشتر حرفه حرفه ای خود در سیدنی ، باشگاه را ترک می کند.

کلینگر گفت: “اگرچه فصل ها طبق برنامه پیش نرفتند ، من کاملاً از دوران سرمربیگری خود لذت بردم و می توانم در فصل های آینده با چنین گروه جوان و با استعدادی آینده روشنی را ببینم. برای آنها بهترین ها را برای آینده آرزو می کنم.” در بیانیه ای گفت.

“نقش جدید من به عنوان رئیس کریکت مردان با CNSW یک موقعیت فوق العاده هیجان انگیز است. من منتظر این فرصت عالی برای همکاری با Greg Mail و تیم های ارشد ، مسیرهای پیاده روی و برنامه های Big Bash هستم.”

کلینگر در آستانه فصل BBL 9 منصوب شد و در حالی که در زمان تصدی وی این تیم نتوانست به فینال برسد ، چندین استعداد نوظهور این باشگاه فرصت های ارزشمندی از جمله مکنزی هاروی ، جیک فریزر-مک گورک ، زاک ایوانز و پیتر هاتزوگو دریافت کردند.

Renegades پس از پیروزی در هشتمین دوره مسابقات در هر دو فصل با هدایت Klinger در انتهای جدول BBL قرار گرفت.

دیوید لور ، مدیر کل Renegades گفت: “ارادت ماکسی به نقش ، خونسردی و نقش گسترده تر او به عنوان سفیر Renegades مثال زدنی است.”

“با وجود مصدومیت و کمبود بازیکن اصلی ، زمان آماده سازی محدود در فصل اول و یک دوره طولانی سفر در فصل دوم ، ماکسی هرگز بهانه جویی نکرد و با همان تعهد ، شخصیت و کلاس با هر چالشی روبرو شد که او را بسیار عالی کرد. بازیکن برای مدت طولانی.

وی افزود: “ما از مایكل به خاطر خدمات و رهبری استثنایی اش تشكر می كنیم و برای او و خانواده اش بهترین آرزوها را برای فرصت جدید آنها داریم.”

BBL: کلینگر از ملبورن رنداژ برای ترک نقش NSW خارج می شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *