نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کلاهبردارانی که در نقش پرستار کودک ظاهر می شوند ، کودکانی را که در آستانه آزادی هستند ربوده اند

[ad_1]

به طور خاص ، سامانتا آزوپاردی 32 ساله به دلیل جرایم متعدد کلاهبرداری از جمله ربودن بسیاری از کودکان بدون آسیب رساندن به آنها ، به مدت دو سال در زندان بود.

در سال 2019 ، آزوپاردی به عنوان یک دختر مدرسه باردار “تجسم” یافت ، نوزادی 10 ماهه را در بند گرفت و یک دختر 4 ساله را با خود برد.

Gia-bao-mau-bat-coc-tre-em.jpg
سامانتا آزوپاردی که خود را به عنوان یک پرستار کودک معرفی می کند ، پس از دو سال بازداشت به جامعه برمی گردد.

آزوپاردی پیش از این پس از تشخیص صلاحیت این زن برای کار و نگهداری از کودک ، به عنوان پرستار کودک توسط یک زوج فرانسوی استخدام شده بود. آزوپاردی به این زوج قول داد که از نوزادان مراقبت کرده و آنها را به پیک نیک خواهد برد.

در طی سفر 140 کیلومتری هنگام عزیمت به بچه ها ، آزوپاردی اعتراف کرد که قصد ربودن دو کودک را دارد که از او مراقبت می کرده است. در زمان دستگیری ، آزوپاردی درخواست وثیقه نکرده بود و انتظار می رفت برای محاکمه بعدی خود به دادگاه بازگردد.

همچنین در سال 2019 ، در ماه فوریه ، آزوپاردی خود را به عنوان یک مدل حرفه ای به نام مارلی معرفی کرد. او یک خانواده را فریب داد تا پس از یک دوره مراقبت ، دخترش را به سیدنی ببرند تا با او بازی کند.

در سال 2020 ، آزوپاردی وانمود کرد که دختر ثروتمندی از ایالات متحده به نام هارپر هرناندز است.

این زن مورد توجه بسکتبالیست تام جرویس قرار گرفت و به عنوان یک زوج هلندی در خانواده پذیرفته شد. وی بعداً به جرم سرقت گواهینامه رانندگی و آی پد از همسر صاحبخانه دستگیر شد.

قاضی در ملبورن جنایات این زن را “عجیب” توصیف کرد. جنایات آزوپاردی انگیزه مالی نداشت و آسیبی به کودکان وارد نمی کرد. با این حال ، والدین این کودکان هنگامی که فرزندانشان ناپدید می شوند ، آسیب دیده و ترسیده و توسط خود پرستار کودک فریب می خورند.

یک روانپزشک تشخیص داد که زن از ایجاد میل به ایجاد هویت های جدید برای فرار از دوران کودکی آسیب زای خود “به شدت آشفته” شده است.

آزوپاردی به عنوان یک مرد بی خانمان که در خیابان ها سرگردان است شناسایی شده است.

این زن 32 ساله در تاریخ 27 آوریل به 2 سال زندان محکوم شد. با این حال ، مدت بازداشت آزوپاردی بیش از حد طولانی بود ، بنابراین او می تواند بلافاصله به هیئت بخش برای درخواست بازگشت به جامعه مراجعه کند.

روانشناسان می گویند بدون درمان مناسب برای سلامت روان ، خطر عود آزوپاردی بسیار زیاد در نظر گرفته می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *