نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کریس گیل امتیاز 22 توپ 84 را در ابوظبی T10 کسب کرد newkerala.com # 21362

[ad_1]

این بازیکن 41 ساله یک شوت درخشان 22 توپه 84 را بازی کرد که با شش 4 و 9 6 شلیک شد تا چهارشنبه شب ابوظبی را در مقابل اعراب از مارات به 9 پیروزی برساند در ورزشگاه کریکت در ابوظبی.

گیل با پیروی از حد متوسط ​​97/4 اعراب ، تیم خود را در رسیدن به هدف 5.3 اوور یاری کرد و در این مسابقه با 27 توپ اضافی پیروز شد.

گیل ، معروف به رئیس اکومنیکال ، بر این حمله سلطه داشت. او از همان انتهای اول در عناصر خود بود و هر خطای در خط و طول بولرها را ویران می کرد. ضمناً ، 78 نفر از 84 وی مرزها را رد کرده اند.

این قطعه در 12 توپ به نیم قرن خود رسید و برابر سریعترین نیم قرن در تاریخ T10 بود که توسط محمد شاهزاد افغان برای راجپوت ها در نسخه 2018 برگزار شد.

پس از پایان مسابقه ، خفاشگر جناح چپ از کاپیتان افسانه ای سریلانکا کومار سنگاکارا – مربی تیم ابوظبی ، به خاطر شنیدن صحبت های او تمجید کرد.

“گیل سنگاكارا” در پیام ویژه خود ستایش كرد: “ما هرگز یادگیری را متوقف نمی كنیم.

قبل از شروع مسابقات ، پیشکسوت خفاش هند غربی گفته بود که دوست دارد فرم T10 برای کریکت در المپیک را ببیند.

“من کاملاً خوشحالم که T10 را در المپیک می بینم. از نظر کلی یک چیز عظیم برای این ورزش است. من همچنین فکر می کنم T10 می تواند در ایالات متحده نگهداری شود ، زیرا یک سکوی عالی است “گیل در حالی که از خانه اش در جامائیکا صحبت می کرد گفت.

وی افزود: “من فکر نمی کنم بیشتر مردم این ایالت ها را به عنوان کریکت تشخیص می دهند ، اما T10 برای میزبانی در ایالات متحده بسیار مناسب است و من معتقدم که همچنین می تواند به درآمدزایی بیشتری کمک کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *