نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کریسی تیگن و جان لجند با کودکان اسب سوار می شوند newkerala.com # 11099

[ad_1]


واشنگتن ، 19 ژانویه: سوپرمدل آمریکایی کریسی تیگن و همسرش ، خواننده جان لجند ، آخر هفته را با اسب سواری با فرزندان خود گذراندند. طبق گفته صفحه شش ، این زوج اخیراً در مالیبو مشاهده شده اند ، جایی که تیگن مدل 35 ساله ، شوهرش Legend on Horse را به همراه دختر 4 ساله خود لونا مستند کرده است.

با استفاده از یک گروه جین بیش از جین ، تیگن از نزدیک شاهد بود که مایلز پسر 2 ساله اش سعی می کند در طول جلسه روز با پدر افسانه برخورد کند.

روز شنبه ، تیگن در توییتر به پیروان خود گفت که وی به پیشنهاد درمانگر خود در حال انجام فعالیت جدیدی است.

“درمانگر من می گوید من به کاری احتیاج دارم که فقط برای خودم انجام می دهم زیرا در حال حاضر مطلقا چیزی ندارم. سفر من به دنیای اسب امروز آغاز می شود. امیدوارم این پسر من را دوست داشته باشد ، او بسیار زیبا و خوش تیپ است او به نظر تنبل می رسد ، من او را دوست دارم ، “تیگن به همراه عکس یک اسب نوشت.

یک روز بعد ، تیگن عکسی از خودش در کنار لونا را به مناسبت اولین سفر خود منتشر کرد.

تایگن در اینستاگرام نوشت: “اولین سوار شدن و اولین شلوار جین برای لونا. او ذوب شدن حماسی شلوار جین را داشت ، یک بازی واقعا زیبا 10/10”.

همانطور که توسط Page Six گزارش شده است ، لجند ، که از سال 2013 با تیگن ازدواج کرده است ، قرار است روز چهارشنبه در جریان برنامه تلویزیونی “Celebrating America” ​​به عنوان بخشی از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن اجرا شود.

کریسی تیگن ، جان لجند با کودکان سوار اسب می شوند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *