نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کدام رفتارهای والدین منجر به رفاه فرزندان در دوران Covid شده است؟ newkerala.com # 11388

[ad_1]


لندن ، 19 ژانویه: محققان دریافته اند که فرزندپروری حمایت کننده از خودمختاری یا ارائه گزینه های معنی دار در صورت امکان ، به رفاه مثبت کودکان و والدین کمک می کند. Andreas B. Neubauer ، محقق فوق دکترا در DIPF ، موسسه تحقیقات و اطلاعات لایب نیتس در آموزش در آلمان ، گفت که ما بررسی کردیم که آیا رفتار والدین در حمایت از خودمختاری سازگاری و رفاه کودکان را تسهیل می کند؟

ما همچنین بررسی کردیم که آیا چنین رفتار والدین به ایجاد یک فضای احساسی مثبت کمک می کند که هم به درد والدین و هم برای فرزندان می خورد.

این مطالعه که در مجله Child Development منتشر شده است ، نشان می دهد که رفتار والدین در حمایت از خودمختاری هم با رفاه بهتر کودک و هم با رضایت بیشتر از نیازهای والدین ارتباط مثبت دارد.

به گفته نویسندگان ، چنین رفتاری والدین به انرژی و نشاط والدین نیاز دارد ، بلکه به طور متقابل در آن نیز نقش دارد.

در این مطالعه 970 والدین شرکت کردند که یک پرسشنامه آنلاین پر کردند ، پس از آن آنها می توانند برای ثبت نام در قسمت دوم مطالعه که شامل 562 والدین است ، انتخاب کنند.

در قسمت دوم مطالعه ، به مدت سه هفته متوالی ، والدین 21 پرسشنامه آنلاین روزانه با س questionsالاتی از جمله: تا آنجا که ممکن است ، اجازه دادم فرزندم امروز تصمیم بگیرد که می خواهد چه کاری انجام دهد یا تا آنجا که ممکن است ، فرزند من قادر به کاری را که امروز دوست دارد انجام دهد.

آنها همچنین بعد از سه هفته پرسشنامه نهایی را دریافت کردند.

از والدین در مورد رفتار والدین ، ​​میزان تأمین نیازهای روانی و رفاه فرزندشان س wereال شد.

علاوه بر این ، والدین یک بار قبل از دوره 21 روزه و دوباره بعد از دوره 21 روزه در مورد وضعیت خوب خود ، برداشت آنها از جو خانواده و رفتار فرزندشان سال شدند.

فلوریان اشمیدک ، استاد و رئیس واحد رشد شناختی DIPF در موسسه تحقیقات و اطلاعات در آموزش لایب نیتس ، گفت: یافته های ما از پرسشنامه های روزانه نشان می دهد که فرزندپروری که از خودمختاری حمایت می کند ، از رفاه فرزندان و والدین بهره مند می شود. .

کمک به والدین در انتخاب های روزمره والدین می تواند روشی م toثر برای بهبود شرایط خانوادگی و رفاه فرزندان در بحرانی مانند بیماری همه گیر COVID-19 باشد.

کدام رفتارهای والدین منجر به رفاه فرزندان در دوران Covid شده است؟

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *