نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، داستانی عامدانه که بازتاب جستجوی غیرقابل انکار بشریت استلس آنجلس: کتاب Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo توسط Moises Valadez Lizaola ایجاد شده است. موسی نویسنده ای است از Teuchitlan ، جالیسکو ، مکزیک. او به کالیفرنیا آمد و روزنامه نگاری خواند ، اما هرگز ورزش نکرد و در عوض به فروش انواع مقالات و خدمات متمرکز شد.

مویزس والدز لیزاولا این را در مورد کتاب خود گفته است. این متون مقدس جستجوی آنچه ما از آن به عنوان حقیقت تصور می کنیم و آنچه که این بنده فروتن از طریق تجربه موجودیت ما در این سرزمین پر برکت و فراوانی ویژگی ها تصور کرده است ، است. ما برای تصور با دشوارترین سالات روبرو هستیم کی هستیم؟ ما از کجا آمده ایم؟ منشأ ما چیست؟ و سرنوشت ما چیست؟ به عنوان شخصیت هایی در یک درام فیلم با چنین آزمایشی گسترده از شادی ها ، رنج ها ، محدودیت ها ، توهمات ، دلتنگی های عزیز و امیدهای ناامید کننده که ما از پیشنهاد گفته شده که ما را با واقعیت تاریخی ما در زمان و مکان روبرو می کند ، درک نمی کنیم ، که به عدم اطمینان پر از ناباوری تبدیل می شود. ما را می کشد و خفه می کند ، که ما را گیج می کند. و اگر آن را نادیده بگیریم ، با اندوه ناامیدانه خود به سمت خودکشی عاطفی ، اخلاقی و معنوی ، ما را در مسیرهای جنون هدایت می کند.

به همین دلیل است که درک می کنیم راه حل این درام جستجوی مرهم است – یعنی حقیقتی که باید ناامیدی از زندگی ما را تسکین دهد. در این کتاب کوچک ، سعی کردم ریتم ، حرکت و علاقه را برای خواندن آسان و لذت بخش ارائه دهم. من سعی کردم با همان طبیعت بازی کنم ، حروف و کلماتی را ترکیب کنم که سپس در نثر ، شعر و تاریخ از یک طبیعت با همان عناصر – زمین ، آتش ، باد و آب به جملات تبدیل می شوند.

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola که توسط انتشارات صفحه منتشر شده است ، Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، خوانندگان را با خرد و فضیلتی که منجر به درک عمیق از ماهیت زندگی و طراحی جهان می شود ، برکت می بخشد.

کاربرانی که می خواهند در سخنان تأمل برانگیز این کتاب درباره جهان و زندگی شرکت کنند ، می توانند Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo را از طریق iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble به صورت آنلاین خریداری کنند.

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، داستانی عامدانه که بازتاب جستجوی غیرقابل انکار بشریت است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *