نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، داستانی عامدانه که بازتاب جستجوی غیرقابل انکار بشریت است

[ad_1]


لس آنجلس: کتاب Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo توسط Moises Valadez Lizaola ایجاد شده است. موسی نویسنده ای است از Teuchitlan ، جالیسکو ، مکزیک. او به کالیفرنیا آمد و روزنامه نگاری خواند ، اما هرگز ورزش نکرد و در عوض به فروش انواع مقالات و خدمات متمرکز شد.

مویزس والدز لیزاولا این را در مورد کتاب خود گفته است. این متون مقدس جستجوی آنچه ما از آن به عنوان حقیقت تصور می کنیم و آنچه که این بنده فروتن از طریق تجربه موجودیت ما در این سرزمین پر برکت و فراوانی ویژگی ها تصور کرده است ، است. ما برای تصور با دشوارترین سالات روبرو هستیم کی هستیم؟ ما از کجا آمده ایم؟ منشأ ما چیست؟ و سرنوشت ما چیست؟ به عنوان شخصیت هایی در یک درام فیلم با چنین آزمایشی گسترده از شادی ها ، رنج ها ، محدودیت ها ، توهمات ، دلتنگی های عزیز و امیدهای ناامید کننده که ما از پیشنهاد گفته شده که ما را با واقعیت تاریخی ما در زمان و مکان روبرو می کند ، درک نمی کنیم ، که به عدم اطمینان پر از ناباوری تبدیل می شود. ما را می کشد و خفه می کند ، که ما را گیج می کند. و اگر آن را نادیده بگیریم ، با اندوه ناامیدانه خود به سمت خودکشی عاطفی ، اخلاقی و معنوی ، ما را در مسیرهای جنون هدایت می کند.

به همین دلیل است که درک می کنیم راه حل این درام جستجوی مرهم است – یعنی حقیقتی که باید ناامیدی از زندگی ما را تسکین دهد. در این کتاب کوچک ، سعی کردم ریتم ، حرکت و علاقه را برای خواندن آسان و لذت بخش ارائه دهم. من سعی کردم با همان طبیعت بازی کنم ، حروف و کلماتی را ترکیب کنم که سپس در نثر ، شعر و تاریخ از یک طبیعت با همان عناصر – زمین ، آتش ، باد و آب به جملات تبدیل می شوند.

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola که توسط انتشارات صفحه منتشر شده است ، Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، خوانندگان را با خرد و فضیلتی که منجر به درک عمیق از ماهیت زندگی و طراحی جهان می شود ، برکت می بخشد.

کاربرانی که می خواهند در سخنان تأمل برانگیز این کتاب درباره جهان و زندگی شرکت کنند ، می توانند Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo را از طریق iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble به صورت آنلاین خریداری کنند.

کتاب جدید Moises Valadez Lizaola Reflexiones Sobre la Naturaleza y el Universo ، داستانی عامدانه که بازتاب جستجوی غیرقابل انکار بشریت است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *