نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کبودی پوجارا از پیروزی لذت می برد ، می گوید لحظاتی از این دست سزاوار ساعت های بی شماری تمرین است newkerala.com # 11285

[ad_1]


بریزبن [Australia]، 19 ژانویه: چتسوار پوجارا ، بازمانده از طلسم های آتش ریتم بولینگ استرالیا ، به عنوان برجسته روز پنجم آزمون چهارم در The Gabba شد همانطور که روز سه شنبه آهسته ترین تست پنجاه خود را ثبت کرد ، او نقشی حیاتی داشت با اجازه دادن به افرادی مانند شوبمن گیل ، آجینکا رهانه و ریشاب پانت برای بازی آزادانه. پوجارا که اغلب به دلیل رویکرد آهسته خود مورد انتقاد قرار گرفت ، مانند یک جنگجو جنگید. او ضربه هایی به بدن ، انگشت و سرش وارد کرد ، اما تکان نخورد. او بلند ایستاد ، مخالف بولینگ استرالیا بود که به دنبال فرصتی برای ورود به رده پایین هند بود.

همانطور که هند روز سه شنبه به پیروزی نزدیک شد ، پوجارا 28 امین آزمایش خود در نیم قرن و سومین آزمایش پنجاه به علاوه خود را در یک سری به دست آورد. بتسمن سمت راست از این پیروزی به یادماندنی لذت می برد و می گوید که چنین لحظاتی باعث می شود ساعت های بیشمار تمرین واقعا ارزش آن را داشته باشد.

توجارا پوجارا نوشت: “غلبه بر احساسات و سرشار از غرور. شخصیت و مهارت های نشان داده شده توسط کل تیم قابل تحسین بود. لحظاتی از این دست باعث می شود ساعتهای بیشماری از غم و اندوه و آموزش واقعا ارزش آن را داشته باشد. از همه حمایت ها و آرزوها شما متشکرم.”

پوجارا با بازی یک شن و ماسه ، یک انتهای آن را نگه داشت ، ابتدا جیل ، سپس پانت دهه پنجاه را زد تا هند را در خانه ببیند.

حتی مربی Ravi Shastri از پوجارا حمایت کرد و تمام بحث هایی را که پس از نزدیک شدن آهسته ضربه زن بازی درگیر بود ، خرد کرد.

شستری در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “ما به هیچ بحثی علاقه نداریم.”

هند سه روز استرالیا را در برابر همه شانس در آخرین تست این سری در The Gabba سه شنبه شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد. آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد. آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

پیروزی به یادماندنی هند همچنین اطمینان حاصل کرد که آنها استرالیا را در رده بندی تیم تست ICC ناکام می گذارند تا مقام دوم را کسب کنند.

“کبود شده” پوجارا این پیروزی را دوست دارد و می گوید لحظاتی از این دست ارزش ساعت های بی شماری تمرین را دارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *