نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کایلی جنر در سومین سالگرد تولد استورمیس یک ویدیوی لذت بخش را به اشتراک می گذارد newkerala.com # 19871

[ad_1]


واشنگتن ، 1 فوریه: ستاره تلویزیونی واقعیت آمریکایی ، کایلی جنر ، روز دوشنبه یک ویدیوی فوق العاده جذاب از دخترش استورمی وبستر در سومین سالگرد تولدش را به اشتراک گذاشت. ستاره “Keeping up with the Kardashians” به اینستاگرام رفت تا یک ویدیوی زیبا را با کودک کوچک و سالهای رشدش به اشتراک بگذارد.

وقتی این ویدئو شروع می شود ، آن کوچولو را نشان می دهد که با چهره مادرش بازی می کند. این ویدئو همچنین نشان می دهد که کایلی پای کوچک استورمی را لمس می کند.

این ویدئو لحظات سرگرم کننده و صریح کودک را هنگام لبخند زدن و بازی با مادر و خواهر و برادرش توصیف می کند. از سواحل تا تولد ، این ویدئو لحظات صریح و سرگرم کننده دختر تولد را نشان می دهد.

جنر این ویدئو را “3 سال استورمی (با شکلک قلب سفید)” عنوان کرد.

این ستاره 23 ساله فیلم دیگری از فرشته کوچک خود را به اشتراک گذاشت و یک نامه تشکر نوشت. وی در زیرنویس اشاره کرد: “خدا را شکر که این روح کوچک را برای من فرستادی. امروز گریه می کنی چون من نمی توانم جلوی هوا را بگیرم. اینها همه چیزهای کوچکی است که من مانند صدای شیرین شما و مکالمه های طولانی و کوچک ما از دست خواهم داد “

وی افزود: “تماشای اینکه شما برای اولین بار همه چیز را تجربه می کنید بهترین قسمت در چند سال گذشته است.” جنر سپس در یادداشت تولد افزود: “اما از طرف دیگر من هیجان زده ام که می بینم شما به خاص ترین دختری تبدیل می شوم که می دانم خواهید بود و همه کارهای شگفت انگیزی که می دانم انجام خواهید داد. تولدت مبارک. عزیزم برای همیشه !

کایلی جنر ویدیوی لذت بخشی از سومین سالگرد تولد استورمی را به اشتراک می گذارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *