نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاهش سطح مشارکت ورزشی در بین دانش آموزان گروه های اقتصادی – اجتماعی پایین: مطالعه newkerala.com # 20453

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: طبق یک مطالعه جدید ، دانشجویان گروه های اقتصادی اجتماعی پایین تر (BSE) کمتر در ورزش یا فعالیت بدنی در دانشگاه شرکت می کنند. این تحقیق به سرپرستی دانشگاه شفیلد هالام در مجله Sports، Education and Society منتشر شد.

مشخص شده است که عمده ترین موانع موثر بر مشارکت هزینه های شرکت در یک تیم ورزشی ، کمبود وقت به دلیل تعهدات دانشگاهی ، کار نیمه وقت یا زندگی اجتماعی آنها به عنوان یک مزیت و محدودیت دانش قبلی و شرکت در یک ورزش قبل از دانشگاه راه اندازی کنید.

این مطالعه با حمایت مالی از دانشگاه ها و کالج های ورزشی انگلیس ، بیش از 700 دانشجو از 20 دانشگاه را مورد بررسی قرار داد و دریافت که کسانی که قبل از شروع دانشگاه در فعالیت های ورزشی و بدنی شرکت می کردند ، بدون توجه به گروه اقتصادی اجتماعی ، بیشتر در هنگام حضور در دانشگاه شرکت می کنند. .

بعید به نظر می رسد دانشجویان جدیدالورود در این رشته ورزشی که قبلاً هرگز بازی نکرده اند را شروع کنند و اعتماد به نفس برای انجام فعالیت های جدید با افزایش سن کاهش می یابد. از دیگر فاکتورهای خاص دانشگاه در مشارکت می توان به امکانات و قابلیت دسترسی و اینکه دانشجویان در دانشگاه یا در مجاورت آن زندگی می کنند یا به دانشگاه سفر کرده اند ، اشاره کرد.

تعداد زیادی از دانشجویان در حال سفر به کار در گروه SEG پایین بودند و مشخص شد که کمتر در باشگاه های ورزشی دانشگاه شرکت می کنند و به امکانات دانشگاه دسترسی دارند ، اما احتمال می رود که مشارکت موجود در خانه را حفظ کنند.

دکتر کری گریفیتس از مرکز تحقیقات صنعت ورزش در شفیلد هالام گفت: “شواهد نشان می دهد که وقتی جوانان به سن دانشگاه می رسند ، مشارکت در ورزش و فعالیت بدنی کاهش می یابد و روشن است که دانشگاه ها نیز در حفظ مشارکت موجود نقش اساسی دارند. همانطور که درگیر و حفظ مشارکت در تازه واردان بالقوه است. “

دکتر گریفیتس افزود: “همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد افرادی که از نظر اقتصادی-اجتماعی پایین هستند در هر سنی کمتر به ورزش و فعالیت بدنی می پردازند.”

دکتر گریفیتس خاطرنشان کرد: دانشگاه ها می توانند برنامه های ارتباطی خود را با مدارس یا جوامع محلی ارتقا دهند تا به دنبال روش هایی برای کمک به رشد عادت های ورزشی در سنین پایین باشند.

گریفیتس در ادامه اظهار داشت: “برای کسانی که به عنوان شرکت کنندگان موجود ورزشی به دانشگاه می آیند ، اطمینان حاصل شود که از فرصت های مناسب ، پشتیبانی و تشویق برخوردار هستند تا بتوانند به شرکت خود ادامه دهند. بررسی یا توسعه ارتباط با باشگاه های محلی محلی نیز می تواند یک استراتژی مفید برای حفظ مشارکت در میان شرکت کنندگان موجود باشد. ”

کاهش سطح مشارکت ورزشی در دانش آموزان از گروه های اقتصادی-اجتماعی پایین: یک مطالعه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *