نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کانادا قبل از پایان سال 2021 واکسنهایی علیه Covid-19 تولید خواهد کرد. newkerala.com # 20638

[ad_1]


اوتاوا ، 3 فوریه: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد که شورای تحقیقات ملی کانادا ، مرکز رویال مونت ، میلیون ها واکسن Covid-19 تولید شده توسط Novavax مستقر در مریلند تولید خواهد کرد.
شرکت کانادایی در مونترال جمعه گذشته واکسن خود را برای تأیید مقررات به Health Canada ارسال کرد. شین هوا روز سه شنبه گزارش داد که تولید آن در پاییز سال جاری آغاز می شود ، زیرا بازار جهانی با تأخیر در عرضه و اقدامات حمایتی دست و پنجه نرم می کند.

ترودو در یک کنفرانس خبری در اوتاوا گفت: “این یک گام بزرگ به جلو در تهیه واکسن ساخت کانادا برای کانادایی ها است. ما برای تولید واکسن به بیشترین ظرفیت داخلی نیاز داریم.” “ما قرار نیست استراحت کنیم تا هر کانادایی که واکسن می خواهد واکسن بزند.”

تابستان سال گذشته ، ترودو بیش از 125 میلیون دلار کانادا (97.7 میلیون دلار) برای به روزرسانی مرکز تحقیقات ملی واکسن کشور و جلوگیری از درگیری جهانی با اسلحه اعلام کرد.

ترودو خاطرنشان كرد كه نسخه هاي مسري تر Covid-19 ، كه اكنون در كانادا تحميل شده اند ، به اين معني است كه قوانين سخت گيري بايد در چند هفته آينده وضع شود. “این گزینه های جدید در آنجا واقعاً نگران کننده است.”

مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا ، ترزا تام روز سه شنبه گفت که حداقل 148 مورد از انواع مختلف برای اولین بار در انگلیس و آفریقای جنوبی در سراسر کشور تأیید شده است ، اگرچه تعداد کل موارد جدید Covid-19 همچنان کاهش می یابد.

چهار مورد نسخه آفریقای جنوبی ، تأیید شده در استان بریتیش کلمبیا ، و مورد گزارش شده در استان انتاریو هیچ ارتباطی با سفرهای بین المللی ندارد ، که نگرانی در مورد گسترش جامعه را ایجاد می کند.

تام گفت: “من فکر می کنم قطعاً نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد گزینه ها مطمئناً تا حدودی در جوامع منتقل می شوند و ما همه آنها را پیدا نمی کنیم.” “ما باید بسیار هوشیار و بسیار محتاطانه در مورد کاهش این اقدامات بهداشت عمومی عمل کنیم.”

تام گفت ، طی هفت روز گذشته ، به طور متوسط ​​روزانه 4368 مورد جدید Covid-19 در کانادا گزارش شده است که تقریباً 50 درصد کمتر از سه هفته پیش است.

بستری شدن در بیمارستان ها نیز رو به کاهش است و در هفته گذشته 12 درصد کاهش یافته و به کمتر از 3900 بیمار تحت مراقبت رسیده است. مرگ و میرها با 20 درصد کاهش به 128 مورد مرگ در روز رسیده است.

طبق CTV ، از بعد از ظهر روز سه شنبه ، کانادا در مجموع 785،494 مورد و 20186 مرگ را گزارش کرده است.

کانادا قبل از پایان سال 2021 واکسنهایی علیه Covid-19 تولید خواهد کرد.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *