نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کامینز می خواهد قبل از تصدی کاپیتانی استرالیا # 21389 شماره استماع بازی کند

[ad_1]

استرالیا در جام Border-Gavaskar با نتیجه 2-1 برابر هند پیروز شد و از آن زمان تماس های کمی برای جایگزینی تیم پین به عنوان سردار آزمون وجود دارد کامینز در حال حاضر معاون کاپیتان است و او در خط است تا رهبر بعدی تیم کریکت استرالیا باشد.

“کاملا – من در حال حاضر تجربه زیادی ندارم ، فقط چند بازی برای گرم کردن در انگلیس و همچنین کریکت زیر 16 سال است که آخرین کاپیتان هستم. بنابراین مطمئناً چیزی است که بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. حتی اگر من تجربه من را به عنوان معاون کاپیتان افزایش دهید ، اگر مجبور شدم مداخله کنم یا به پین ​​یا فینچی کمک کنم ، فکر می کنم این چیزی است که دوست دارم شکافی برای پیدا کردن هر دو راه داشته باشم ، خواه خوب است یا نه خوب است ، یا به نظر من کامینز به نقل از ESPNCricinfo گفت:

سالن شماره یک بولینگ جهان همچنین نشان داد که چگونه بولینگ او می تواند تغییر کند اگر پیش از حرفه خود رهبر استرالیا شود. کامینز به عنوان بازیکن برتر ویکت در یک سری تست چهار مسابقه مقابل هند به پایان رسید.

“من فکر می کنم که این مهمترین چیز است ، فقط عدم نیاز به درگیر شدن کامل ، شما از این فرصت استفاده می کنید تا ارتباط خود را قطع کنید. این ممکن است بزرگترین تغییر باشد ، اما خواه این یک معامله گر باشد یا نه ، من باید آن را امتحان کنم اول. البته ، شما سعی می کنید کاملاً درگیر یک بازی باشید تا همیشه در پس زمینه به بازی فکر کنید. فقط برداشتن این قدم اضافی برای تصمیم گیری می تواند یک قدم کوچک یا یک قدم بزرگ باشد ، اما منتظر باشید شکستن آن و ببینید چگونه پیش می رود ، “کامینز گفت.

“فقط به این دلیل که کاپیتان است به این معنی نیست که اجازه ندارند به منابع دیگر و چیزهایی در تیم های من اعتماد کنند ، خواه این تیم NSW باشد یا تیم استرالیا ، بسیاری از بچه های باتجربه هستند که کریکت زیادی بازی کرده اند. مطمئناً شما در پناهگاه هایی که با آنها وقت زیادی می گذرانید مربیان متخصصی دارید ، بنابراین مطمئناً تنها نیستید ، مثل همه رهبرانی که باید در زمان های خاص آنها را تعیین کنید ، به افراد خاصی نقش خاصی بدهید. من مطمئن هستم که اگر مجبور باشد می تواند راهی پیدا کند. “

تور آزمایشی سه مسابقه در آفریقای جنوبی در استرالیا به دلیل خطر “غیرقابل قبول” ویروس کرونا در روز سه شنبه به تعویق افتاد. هیئت مدیره استرالیا گفته بود که سفر در استرالیا به آفریقای جنوبی در آن زمان از نظر سلامتی و ایمنی قابل قبول برای بازیکنان است.

با به تعویق افتادن سریال بین استرالیا و آفریقای جنوبی ، ICC روز سه شنبه تأیید کرد که نیوزیلند اکنون اولین تیمی است که به فینال جام جهانی (WTC) راه پیدا می کند. هند ، استرالیا و انگلیس سه تیم دیگری هستند که در نبردهای بالای تیم با کیوی می جنگند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *