نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کامالا هریس قبل از شروع به کار از سمت سنا استعفا می دهد newkerala.com # 10824

[ad_1]


واشنگتن ، 19 ژانویه: کامالا هریس قبل از آغاز به کار به عنوان چهل و نهمین معاون رئیس جمهور ایالات متحده در روز چهارشنبه رسما از سنا استعفا داد. هریس پس از تصدی سمت معاون رئیس جمهور ، رئیس مجلس اعلای کنگره ، خبرگزاری شینهوا خواهد شد.

هریس روز دوشنبه در مقاله ای در سانفرانسیسکو کرونیکل نوشت: “بنابراین وقتی من از سنای ایالات متحده خارج می شوم ، این یک خداحافظی نیست. سلامتی است.” رئیس سنا

وی گفت: “همانطور که از سنا بازنشسته می شوم ، در حال آماده شدن برای سوگند دادن برای ریاست آن هستم.”

اواخر این ماه هنگامی که سناتورهای دموکرات جورجیا جان اوسوف و رافائل وارنوک سوگند یاد می کنند ، حزب دموکرات کنترل سنا را بدست خواهد آورد.

احزاب دموکرات و جمهوری خواه هرکدام 50 کرسی در سالن خواهند داشت و هریس حق رأی دادن با رأی انحصاری را خواهد داشت ، گفت که مگر اینکه لازم باشد نمی خواهد از آنها استفاده کند.

وی نوشت: “از زمان تاسیس ملت ، فقط 268 رأی برای جدایی توسط معاون رئیس جمهور صادر شده است. من قصد دارم به عنوان معاون رئیس جمهور خود خستگی ناپذیر کار کنم ، از جمله در صورت لزوم ، انجام این وظیفه قانون اساسی را انجام دهم.”

“در عین حال ، من امیدوارم که به جای رسیدن به برابری ، سنا در عوض زبان مشترکی پیدا کند و کارهای مردم آمریکا را انجام دهد.”

هریس ، دختر مهاجران جامائیکایی و هندی ، پیش از انتخاب به سنا در مجلس سنا در سال 2016 کالیفرنیا ، دادستان کل کالیفرنیا بود ، سمتی که پس از اتمام دوره خود به عنوان دادستان منطقه سانفرانسیسکو عهده دار این سمت بود.

روز چهارشنبه ، هریس با تبدیل شدن به اولین معاون زن رئیس جمهور این کشور و همچنین اولین زن رنگین پوست ، اولین آفریقایی تبار-آمریکایی و اولین هندی آمریکایی تبار که روی کار آمد ، تاریخ را رقم خواهد زد.

کامالا هریس پیش از آغاز به کار خود از سنا استعفا داد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *