نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کالین مک دونالد مخترع آزمایش سابق استرالیا درگذشت newkerala.com # 6184

[ad_1]


ملبورن ، 11 ژانویه: کولین مک دونالد ، قهرمان جنگ آزمایشی سابق استرالیا در سن 92 سالگی درگذشت.
مک دونالد ، نوزدهمین و یکمین مرد کریکت در استرالیا ، طی دو دهه 47 بازی آزمایشی انجام داده است و یکی از بهترین چماق های تولید این کشور محسوب می شود.

مک دونالد در این آزمایش با ریچی بنوئه و جورج تامس در برابر هند غربی در گابا در سال 1952 برای اولین بار انجام شد و بالاترین امتیاز را در اولین دوره استرالیا و نیم قرن را در دومین امتیاز کسب کرد.

وی به انجام 3107 تست آزمایشی با میانگین 39.32 مورد از جمله پنج قرن ادامه داد.

مک دونالد هفتمین شرکت کننده در رده بالاترین رده بندی در بین بتمن های آزمایشی بین المللی در دهه 1950 بود و در سال 1959 با 671 پیست از هشت تست به طور متوسط ​​61. پیشتاز بود. مسابقه استرالیا با برد 10 ویکت ادامه خواهد یافت.

پس از بازنشستگی از کریکت ، مک دونالد به عنوان یک معلم ، مفسر ABC و مدیر عامل شرکت تنیس استرالیا خدمت کرد ، و در آن زمان مکانی که اکنون به عنوان Rod Laver Arena شناخته می شود ، ساخته شد.

ارل ادینگز ، رئیس کالیفرنیا ، در بیانیه ای گفت: “کالین برای همیشه به عنوان افسانه کریکت ویکتوریا و استرالیا یاد خواهد شد.” “او در برابر بولینگ سریع نترس و ماهر بود وقتی هم در استرالیا و هم در تورهای انگلیس ، کارائیب ، آفریقای جنوبی ، هند و پاکستان به عنوان اسپینر بازی می کرد.

“کریکت استرالیا مکان بهتری برای سالها خدمات استثنایی کالین در سطح بین المللی و ملی و همچنین فعالیت های باشگاهی وی در دانشگاه ملبورن ، باشگاه کرکت در ملبورن و برایتون است. صمیمانه تسلیت و آرزوی صمیمانه برای خانواده از کالین ، “او اضافه کرد.

کولین مک دونالد کاشف آزمون قبلی در استرالیا درگذشت

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *