نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کالج ها می توانند از 96 عدد جلوگیری کنند. عفونت های COVID-19 با اقدامات کلی newkerala.com # 7765

[ad_1]

واشنگتن ، 13 ژانویه: اثربخشی سه استراتژی پیشگیری از COVID در دانشگاه ها – استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و آزمایش معمول – به همان اندازه واکسن های Pfizer و Moderna که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تأیید شده است ، در پیشگیری از عفونت ویروس کرونا موثر است. اداره دارو (FDA) ، طبق یک مطالعه جدید. این مطالعه توسط یکی از محققان دانشگاه Case Western Reserve تألیف شده است.

این مطالعه ، که در Annals of Internal Medicine منتشر شده ، از اهمیت فوری برخوردار است زیرا ترم کالج آماده شروع مجدد است – و توزیع واکسن های تأیید شده از اهداف عقب مانده است.

این مطالعه نشان داد که ترکیبی از فقط دو اقدام معمول – ماسک فاصله و اجباری – از 87٪ از عفونت های COVID-19 در دانشگاه جلوگیری می کند و تنها 170 دلار برای یک عفونت پیشگیری هزینه می شود.

افزودن تست های آزمایشگاهی معمول به مخلوط از 92٪ تا 96٪ از عفونت های COVID جلوگیری می کند. با این حال ، هزینه پیشگیری از عفونت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد ، بسته به فرکانس آزمایش ، از 2000 تا 17000 دلار.

با افزایش میزان عفونت در زمستان ، یافته ها به ویژه برای موسسات آموزش عالی با هدف ایجاد تعادل بین یادگیری شخصی و از راه دور ، در حالی که هزینه های ارتقا safety ایمنی و کاهش انتقال را کنترل می کنند ، بسیار مهم است.

پویان کاظمیان ، یکی از نویسندگان این مطالعه و استادیار عملیات در دانشکده مدیریت Weatherhead در Case Western ، گفت: “اگرچه برخی اقدامات بسیار م effectiveثر هستند ، اما اجرای آنها کاملاً به وضعیت مالی هر دانشکده بستگی دارد ، که ممکن است قبلاً با همه گیر شدن بیماری تشدید شود.” ذخیره.

کاظمیان گفت: “واضح است که دو استراتژی رایج غیرپزشکی بسیار م effectiveثر و ارزان هستند – و برخی آموزش های شخصی را مجاز می دانند.” “اگرچه این یک آزمایش روتین واقعی برای بیماری های بدون علامت است ، که به ابتلا به برخی از عفونت ها زودتر کمک می کند و انتقال را کاهش می دهد ، اما بیشترین بار مالی و عملیاتی را نشان می دهد ، حتی اگر هر 14 روز انجام شود.”

از جمله دیگر یافته های مطالعه

از هر چهار دانش آموز حدود سه نفر – و تقریباً از هر شش معلم یک نفر – در طول ترم بدون هیچ گونه تلاش تخفیف آلوده می شوند.

حداقل سیاست های فاصله اجتماعی فقط 16٪ از عفونت ها را در بین دانش آموزان کاهش می دهد.

در حالی که بستن دانشگاه و روی آوردن به یادگیری آنلاین 63٪ از عفونتها را در بین دانشجویان کاهش می دهد ، اما از افتتاح دانشگاه و اجرای سیاست استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی ، که باعث کاهش 87٪ عفونت در بین دانشجویان می شود ، تأثیر کمتری دارد. .

یادگیری

محققان 24 ترکیب از چهار استراتژی متداول پیشگیری – فاصله اجتماعی ، ماسک زدن ، آزمایش و انزوا – را بررسی کردند و اثربخشی و هزینه پیشگیری از عفونت را محاسبه کردند.

این تیم تعاملات بین سه گروه از دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و جامعه اطراف (از جمله کارکنان) را در نظر گرفت و از یک مدل شبیه سازی رایانه ای ساخته شده توسط کاظمیان و همکارانش استفاده کرد – معروف به تجزیه و تحلیل بالینی و اقتصادی مداخلات COVID-19 یا CEACOV – این شبیه سازی یک ترم از کالج متوسطه (5000 دانشجو و 1000 معلم).

کاظمیان گفت: “اگرچه کشورها ارائه واکسن علیه COVID-19 را به کارمندان مراقبت های بهداشتی ، اولین پاسخ دهندگان و مراکز مراقبت طولانی مدت آغاز کرده اند ، اما بعید است که اکثر دانشجویان و اساتید دانشگاه و کارمندان این واکسن را تا اواخر ترم بهار دریافت کنند.” .

“بنابراین ، تعهد به استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی گسترده ، از جمله لغو اجتماعات بزرگ و کاهش کلاس ها با یک سیستم آموزش ترکیبی ، همچنان به عنوان راهکار اصلی برای به حداقل رساندن عفونت ها و حفظ فضای دانشگاه در طول ترم بهار باقی مانده است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *