نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاخ آمریکایی قطعنامه ای را برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ معرفی می کند newkerala.com # 6872

[ad_1]


واشنگتن ، 11 ژانویه: دموکرات های مجلس نمایندگان روز دوشنبه استیضاح قطعنامه ای از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را به اتهام تحریک قیام در جریان شورش های اخیر کاپیتول در ایالات متحده ارائه دادند. به گزارش سی.ان.ان ، در مقاله استیضاح واحد ، که روز دوشنبه معرفی شد ، به ادعاهای دروغ مکرر ترامپ مبنی بر پیروزی وی در انتخابات و سخنرانی اش در مقابل مردم در تاریخ 6 ژانویه ، قبل از شکست شورشیان طرفدار ترامپ در پایتخت ، اشاره شده است. وی همچنین به تماس ترامپ با وزیر خارجه جمهوری خواه در جورجیا اشاره کرد ، جایی که رئیس جمهور از وی خواست “رای کافی” برای ترامپ برای یافتن ایالت “پیدا” کند.

قطعنامه استیضاح اولین گام دموکرات ها برای برگزاری رای استیضاح در این هفته است. قطعنامه استیضاح توسط دموکرات ها دیوید سیسیلین از رود آیلند ، راسکین و تد لیو از کالیفرنیا ارائه شد.

در این قطعنامه آمده است: “در همه اینها ، رئیس جمهور ترامپ امنیت ایالات متحده و نهادهای دولتی آن را به طور جدی تهدید كرده است” ، وی اضافه كرد كه وی “تمامیت سیستم دموكراتیك را تهدید می كند ، در انتقال مسالمت آمیز به قدرت دخالت می كند و شاخه برابر را تهدید می كند.” به عنوان رئیس جمهور آسیب آشکار به مردم ایالات متحده ، “CNN گزارش داد

این قطعنامه همچنین به چهاردهمین متمم قانون اساسی استناد می کند که می گوید: “کسی که در قیام یا شورشی علیه ایالات متحده شرکت کرده است از داشتن سمت منع نمی کند.”

CNN به نقل از دیوید سیسیلین گفته است که آنها “باید برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ اعداد را منتقل کنند”.

رهبر اکثریت استنی هویر انتظار دارد روز چهارشنبه رای برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ صادر شود.

استنی هویر گفت که او می خواهد مقالات بلافاصله به سنا ارسال شود و ارسال آنها به تأخیر نیفتد. این می تواند به معنای دادرسی سنا در چند روز نخست ریاست جمهوری بایدن باشد.

مجلس ایالات متحده در حال معرفی قطعنامه ای برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *