نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ژاپن ورود اتباع خارجی را به حالت تعلیق در آورد newkerala.com # 7790

[ad_1]


توکیو ، 13 ژانویه: نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا روز چهارشنبه گفت که ورود کلیه اتباع خارجی به این کشور به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ برای جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری همه گیر Covid-19 متوقف می شود. شین هوا گفت: بیشتر ورودی ها در ماه دسامبر به حالت تعلیق درآمد ، اگرچه مسافران مربوط به برخی از برنامه های دانشجویی از کشورهای خاص از محدودیت های شدیدتر آزاد شدند.

رهبر ژاپن در جلسه مطبوعاتی گفت: تعلیق قابل توجه مرزهای ژاپن برای همه اتباع خارجی که در این کشور اقامت ندارند تا 7 فوریه ادامه خواهد یافت ، زمانی که وضعیت اضطراری اعلام شده در توکیوی بزرگ و دیگر مناطق ژاپن برداشته خواهد شد. .

با این حال ، این حرکت موقعیت قبلی نخست وزیر را کوچک می شمارد.

وی اخیراً در یک برنامه تلویزیونی گفت که ژاپن درهای خود را به روی بازرگانان برخی کشورها باز نگه خواهد داشت ، به شرطی که منجر به هجوم نوع جدید ویروس کرونا که بسیار قابل انتقال است و قبلاً در انگلیس و آفریقای جنوبی کشف شده بود ، نباشد.

با این حال ، در درون حزب حاکم لیبرال دموکرات (LDP) ، نمایندگان مجلس از ادامه دادن به ایده جدید خودداری کردند و برخی خواستار تعلیق آزادی شدند.

آنها استدلال می کنند که درخواست از ژاپنی ها برای ماندن در خانه در شرایط اضطراری متناقض است ، در حالی که به اتباع خارجی که در این کشور اقامت ندارند اجازه می دهد.

ژاپن برای تعلیق ورود اتباع خارجی

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *