نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چین در حال ارسال 1 میلیون دوز واکسن COVID-19 به فیلیپین است

[ad_1]

بر این اساس ، دسته ای از واکسن CoronaVac (نام واکسن COVID-19 ، ساخته شده توسط Sinovac Biotech) توسط شرکت هواپیمایی فیلیپین به مانیل منتقل و به آقای کارلیتو گالوز ، مسئول برنامه خرید واکسن COVID-19 تحویل داده شد. فیلیپین به گفته گالوز ، انتظار می رود فیلیپین ژوئن امسال 5 میلیون دوز واکسن Sinovac دریافت کند.

china-quoc-chuyen-sinovac-cho-philippines.jpg
کارگران واکسن CoronaVac Sinova Bitech را در بندر ناوتاس ، فیلیپین تزریق می کنند

پیش از این ، اولین گروه واکسن چینی Sinovac در تاریخ 28 فوریه به فیلیپین تحویل داده شد. مقامات فیلیپین سپس برنامه واکسیناسیون گسترده را از اول مارس آغاز کردند.

تا به امروز ، این کشور جزیره بیش از 10 میلیون دوز واکسن COVID-19 وارد کرده است که بیشتر آن توسط Sinovac تأمین می شود. علاوه بر واکسن چینی ، Pfizer ، AstraZeneca و Sputnik V در فیلیپین واکسینه می شوند.

تا به امروز ، فیلیپین بیش از 9 میلیون دوز واکسن دریافت کرده است که بیشتر آنها توسط شرکت بیوتکنولوژی چینی Sinovac تأمین می شود. با این حال انتظار می رود این کشور مدت زیادی طول بکشد تا به هدف خود یعنی واکسیناسیون 70 میلیون نفر از 110 میلیون نفر در سال جاری برسد.

برنامه واکسیناسیون فیلیپین نیز از برخی همسایگان عقب مانده است ، فقط 4.4 میلیون نفر اولین ضربه را دریافت کرده و بیش از 1.5 میلیون نفر دوز کامل را دریافت می کنند.

در تلاش برای جلوگیری از شیوع COVID-19 و بازگشایی تدریجی اقتصاد ، این هفته فیلیپین دور واکسیناسیون COVID-19 را برای حدود 35 میلیون کارگر خارج از خانه خود کار می کند ، مانند کارگران حمل و نقل عمومی.

طرح فوق مرحله بعدی کمپین واکسیناسیون است که توسط فیلیپین در مارس سال جاری آغاز شد ، به عنوان اولین افراد واکسینه شده: کارگران بهداشتی ، سالخوردگان و افرادی که دارای شرایط پزشکی اولیه هستند.

سخنگوی ریاست جمهوری ، هری روک گفت ، واجدین شرایط واکسیناسیون در این مرحله جدید ، از جمله کارگران بخش غیررسمی ، می توانند از 9 ژوئن برای واکسیناسیون اقدام کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *