نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چگونه نوجوان مشهور آمریکایی از زندان فرار کرد؟

[ad_1]

تصادفی نیست که اتان کوچ (متولد 1997) به عنوان منفورترین جوان آمریکایی شناخته می شود.

در سال 2013 ، ایتون مست بود و از مواد مخدر استفاده می کرد و باعث تصادف 4 کشته و 2 زخمی شد. در آن زمان ، ایتان 16 ساله و دوستانش با سرقت آبجو از سوپرمارکت ، ماشین را به سمت بسیاری از افراد سوق دادند و باعث مرگ قربانیان در محل شدند.

“بیماری” فوق العاده ثروتمندان؟

تمام گزارش ها و آزمایش های آن زمان نشان داد که ایتون مست بود ، سطح الکل در خون او سه برابر بیشتر از حد مجاز بود و علائم مصرف ماری جوانا نیز وجود داشت. افسر پلیس در صحنه ، اتان را هنگام بازداشت بسیار مغرور توصیف کرد.

افسر گفت: “من سعی کردم به ایتان اطمینان دهم و شهادت را جمع آوری کنم ، اما او به سختی به سوال گوش داد و ادعا کرد که هیچ امتیازی برای پاسخ دادن یا مسئولیت این عمل ناشایست ندارد.”

03affluenza_xp-superjumbo.jpg
اتان کوچ هنگام فرار بارها دستگیر و استرداد شد اما همچنان از حکم 20 ساله زندان فرار کرد.

ایتون به 20 سال زندان محکوم شد ، اما یک روانپزشک شهادت داد که ایتون برای کمک به فرار از زندان به متهم کمک کرده است.

این بیماری روانی با اشاره به وضعیت واقعیت هرگز ناخوشایند افراد بیش از حد حدس زده ، نادان ، به عنوان بیماری افراد بسیار ثروتمند شناخته می شود.

در این گزارش آمده است که وقتی او به این عمل ناشایست اعتراف کرد ، ایتان می تواند خود را سرزنش کند و به پلیس بگوید: “از اینکه زندگی من را خراب کردی متشکرم”.

والدین متهم او را برای مدتی به یک مرکز روانپزشکی در کالیفرنیا فرستادند. آسوشیتدپرس گفت ، مدیر مرکز ، جمیسون مونرو جونیور ، “در مورد ایتان ، در طول زندگی بزرگسالی خود ، او بدون هیچ گونه مرز و تربیت رسمی رشد کرد.” این تحت تأثیر ثروت و عدم مسئولیت خانواده است که بیش از حد ثروتمند است. “

بعد از دستگیری ، اتان به دلیل ارتکاب این جنایت در حالی که مجازات تعلیقی را در پیش گرفته بود ، فقط دو سال در زندان بود و نه به اتهام قتل.

بعد از آزادی از زندان در سال 2015 ، ایتان بارها قانون شکنی کرد ، مشکلاتی را ایجاد کرد و قیام کرد. این استاد جوان علی رغم رفتار تهدید کننده زندگی ، وقتی خانواده اش به راحتی با همه عواقب ، چه درست و چه درست کنار بیایند ، هیچ نشانه ای از توبه نشان نمی دهد.

کل خانواده دارای سابقه جنایی هستند

مادر استاد جوان ، تونیا کوچ ، پس از بی احتیاطی رانندگی و زخمی شدن خود ، بارها با قانون درگیر شده است. در سال 2003 ، خانم تونیا عمدا یک موتورسوار را مجبور به ترک خط عمومی کرد. طبق سوابق دادگاه ، وی جریمه شد و به شرط آزمایشی قرار گرفت.

تونیا کش از زمان فرار او و پسرش به مکزیک در سال 2015 به اتهام ممانعت از تحقیقات در مورد پولشویی نیز در معرض دادرسی در انتظار است.

ethan-couch-affluenza.jpg
والدین یک جوان مشهور آمریکایی سابقه نقض مکرر قانون را دارند

همچنین در اوایل سال 2015 ، تونیا پس از ترک صحنه تصادف جزئی دستگیر شد. بعداً كه دادستان ها پرونده را ناگهان بستند ، او دوباره آزاد شد.

پدر ایتان ، فرد کوچ ، در سپتامبر 2019 متهم شد که در تلاش برای خفه کردن دوست دختر خود ، به او حمله کرده است.

در سپتامبر 2014 ، آقای فرد به دلیل ارائه یک افسر پلیس با لباس و نشان خود به این صنعت به یک سال مشروط محکوم شد.

در سال 2009 ، فرد كاو به آزار و اذیت جنسی یك كارمند متهم شد و بلافاصله او را اخراج كرد. سوابق دادگاه نشان می دهد که فرد تماس با کارمند یا نمایش فیلم های پورنوگرافی خود را انکار می کند. پرونده با توافق غیر علنی حل و فصل شد.

سالها پیش ، شرکت پدر یک مرد جوان مشهور نیز با دادخواستهای زیادی به دلیل بدهی و تعدی به شرکای تجاری روبرو شد. فرد ، پس از بسیاری از حوادث ویرانگر ، همچنین چندین روز زندان و 2 سال مشروط برای تعرض دریافت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *